HERYEREHALI HALI SARAYI YUNUS UZUN

Firma No
1EA04DD360
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
RUHİ CÖBEKOĞLU BULVARI NO:2 VOLKAN HALI DÜNYASI
Telefon
03723232226
Yetkili
VOLKAN UZUN (ALIM SATIM MÜDÜRÜ)
Web Site
heryerehali.com
E-Posta
info@heryerehali.com
Görüntülenme
13906
Navigasyon
Yol Tarifi
Halı, Mobilya, Elektronik ve Beyaz Eşya sektörüne 1975 de giriş yapan firmamız 1983?te YUNUS UZUN HALI SARAYI adıyla resmi olarak perakende halı sektörüne İlk Saray Halı markası ile girmiştir. Saray Halı Bayilerinin en eskilerinden biri olup Zonguldak?ta 30 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir. Firmamız gelişen ve büyüyen piyasa koşullarında tek sektör üzerinde uzmanlaşmaya ve büyümeye odaklanarak müşterilerine daha hizmet etmeyi amaçlamaktadır.Bu sebeple bulunduğu bölgede beş mağazasını üç mağazaya indirerek Zonguldak?ta YUNUS UZUN HALI SARAYI ve Ereğli?de VOLKAN HALI DÜNYASI ismiyle büyük metrekare mağazalarda ve internetten satış ile daha büyük kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir. Bunun için en kaliteli hali markaları ve fabrikaları ile iş ortaklığı yaparak internet üzerinden Her Yere Halı göndererek talep edilen ürünleri tüketiciyle buluşturmayı En iyi ürünler, En iyi kalite, En uygun fiyatlar,En bol çeşit, En iyi ve hızlı hizmet anlayışı ile yapmayı görev bilmiştir. Fabrikadan Satış Yetkisiyle Saray Halı yanı sıra, Festival Halı, Eko Halı,Apex Halı,Karmen Halı,Tiffany Halı ve yeni eklenecek bir çok halı markasını ağımıza katarak çeşitliliğimizi artırarak bize yön verecek olan müşteri taleplerine göre hareketli ve değişken bir vizyonu benimsemekteyiz.  

Sahip olduğunuz ya da almayı planladığınız hizmetlerin tümü için yorumları okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

HERYEREHALI HALI SARAYI YUNUS UZUN olarak biz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizle bizimle iletişime geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Mükemmel ve en güvenilir hizmetlerden hesaplı fiyatlarla yararlanmak için lütfen bizler ile irtibat kurunuz.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Bizler ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüm sunmak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı bilgilere web sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; müşterilere en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Bizi ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi edinmek için; ayrıntılı adres veya harita bilgilerimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ek olarak konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. İşletme olarak konusunda öncü firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmayı hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte azami çaba sarf etmekteyiz.

Web sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgilenmek için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 03723232226 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı