Hersan Helva Reçel Gıda

Firma No
54B13D40B8
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İncirtepe Mahallesi , Doğan Araslı Bulvarı 229. Sok. No:3 / Esenyurt - İstanbul
Telefon
02124285959
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
doyum.com.tr
E-Posta
muhammedalikoc@doyum.com.tr
Görüntülenme
12841
Navigasyon
Yol Tarifi
1979 yılından bu yana 30 yılı aşkın bir süredir, ürünlerimizi DOYUM markası altında Hersan A.Ş tarafından üretip tüketiciye daima lezzetli, kaliteli, geleneksel tadında ürünlerle hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız. 4000 m2 kapalı alana sahip olan İstanbul?daki tesislerimizde bütün ürünler, günün teknolojik gerekliliklerini karşılayan, modern ve geleneksel yöntemleri birleştiren tam otomatik makinalar, bilgisayar kontrollü üniteler ve birçok yeniliği uygulayan bir alt yapı ile üretilmektedir. Doyum Dünya Tatlısı nın en büyük hedefi müşterilerinin memnuniyetidir. Bunun için Üretimin Her safhasında hammaddemizi en tazesinden , en kalitelisinden seçerek ürünlerimizi katkısız ve doğal olarak imal etmekteyiz.. Ürünlerimiz modern ve hijyenik koşullar altında TÜRKAK tarafından akredite edilmiş, Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001 / ISO 22000 ve T.S.E güvencesiyle üretilmektedir. Doyum Ürün kalitesi, profesyonel yönetim anlayışı, uzman kadrosu ve güçlü dağıtım ağı sayesinde iç ve dış piyasada sektörünün önemli firmalarından biri olmuştur.Almanya,İsrail,Kıbrıs,Azerbaycan ve Avustralya Doyum?un ihracat yaptığı ülkelerin başında gelmekte ve her sene bu ülkelerin arasına yenileri eklenmektedir. Müşterilerimize yasal mevzuat ve gıda güvenliği şartlarına uygun ürünler sunabilmek için ürünlerimizi, işlemlerimizi ve işletmemizi sürekli geliştirmek temel politikamızdır. Son yıllarda Doyum?un ürün çeşitleri çok geniş tüketici çevresi tarafından ısrarla talep edilmektedir, günden güne yükselen satış hacmi bunun en iyi göstergesidir. Helva, Reçel, Pekmez, Tahin, Lokum, Bal ve Kakaolu Fındık Kreması gibi çeşitleriyle ürün yelpazesini de sürekli artırmaktadır Sofraların besleyici tatlarını aynı çatı altında toplayan, her öğüne tadıyla, kalitesiyle lezzet katan Doyum Dünya Tatlısı sizlerden gelen güç ve güven duygusu ile her zaman daha iyiye ve daha güzel yarınlara yürümeye ve tatlı çeşitleriyle dünyanıza tat katmaya devam edecektir.  

Firmamızla iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı hızlıca çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en kaliteli hizmeti alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02124285959 Ayrıca web sayfamızda bulunan adres ya da e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı tüm bilgilere bu sayfadan kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ve firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; açık adres veya konum bilgilerimiz bu sayfada sunulmaktadır. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Aldığınız ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Hersan Helva Reçel Gıda olarak bizler hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle firmamızla irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ek olarak alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak alanında beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba sarf etmekteyiz.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Profesyonel veya kaliteli hizmetlerimizden cazip fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen firmamızla iletişim kurunuz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı