Hendek Oto Klinik

Firma No
D4993C1D0E
İl
Sakarya
İlçe
Hendek
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Nuriye Mahallesi Küçük Sanayi Sitesi 3650 Sokak No: 06, D:C, 54300 Hendek/Sakarya
Telefon
0532 384 30 54
Görüntülenme
2884
Navigasyon
Yol Tarifi

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmekteyiz. Ek olarak alanında uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Şirket olarak bizler sektöründe değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, problemlerinizi hızlıca çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte azami çaba sarf etmekteyiz.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Firmamızı ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ve harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. Firmamıza telefon, mail ve adres bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Bu sayfa üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 0532 384 30 54 Ayrıca sayfada bulunmakta olan açık adres ve e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

İşletmemiz ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı hızlıca çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Hendek Oto Klinik , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Sakarya Hendek lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle şirketimizle iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Profesyonel veya güvenilir hizmetlerden cazip fiyatlar ile yararlanmak için işletmemizle iletişime geçiniz.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Almayı planladığınız hizmetle alakalı bütün bilgilere bu sayfadan rahatça erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Web sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı