HEDEF KAROT 05333395609 KAROTÇU BETON DELME KESME ACİL SERVİS HİZMETİ HEDEF KAROT 05333395609 KAROTÇU İstanbul

Firma No
768FD9753D
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Halid ediadıvar cadesi no 92/2 İstanbul
Telefon
05457288586
Yetkili
Firma Rehberi
Web Site
www.hedefkarot.com
Görüntülenme
11985
Navigasyon
Yol Tarifi
Karotcu, Karotçu, Beton Delme, Beton Kesme, Karot Delme, Karot Karot ve karotculukta lider kadro lider hizmet Karot hizmetini en iyi veren firmalar arasında olan hedef karot bünyesinde bulundurduğu ekipmanlar ile karot sektöründe lider bir firmadır. hedef Karot Hakkımızda: Firmamız 15 yılık iş tecrübesiyle 2004 yılında hedef Karot adı altında kurulup faaliyetlerine devam etmektedir.   Şirketimiz beton delme kesme, ankraj ve makina satış üzerine faaliyetlerini sürdürmektedir. Amacımız firma olarak teknolojiyi yakından takip edip sürekli makine parkurumuzu geliştirmekte ve bakımlarını rutin olarak yaparak uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimize hızlı ve sorunsuz hizmet sunmaktayız. Ticari anlayışımızdaki İş iştir politikasıyla yola çıkıp küçük büyük tüm işlerinizde gerek duyduğunuz an yanınızdayız sizde müşterilerimiz arasına katılıp kaliteli ve titiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz... Türkiye ve İstanbul un fabrika ve konutlarında, büyük projelerin de çalışmış olup uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Firmamız 2009 yılından beri inşaat makinelerı (karot makine, beton kesme makine ve malzemeleri ) satış pazarlama faliyetlerini sürdürmektedir... SAYGILARIMLA... abdullah ışık yetlili   Faaliyet Alanlarımız   KAROT BETON DELME KAROT İLE BETON KESME HİDROLİK BETON KESME FİLİZ EKME –ANKRAJ BİNA YIKIMI - BETON KIRMA DERZ KESME BETON ÇATLATMA (Hidrolik) HALAT İLE BETON       Avcılar karotcu, Ambarlı karotcu, Adakale karotcu, Ataköy karotcu, Abbasağa karotcu, Akatlar karotc

Mükemmel ya da güvenilir hizmetlerden cazip fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen bizler ile irtibata geçin.

Sahip olduğunuz ve almayı istediğiniz hizmetler için yorumları da inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için önemlidir.

HEDEF KAROT 05333395609 KAROTÇU BETON DELME KESME ACİL SERVİS HİZMETİ HEDEF KAROT 05333395609 KAROTÇU İstanbul , sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle bizimle irtibat kurmanız halinde size en yakın konumda bulunan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İşletme olarak bizler alanında beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba sarf etmekteyiz.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ve firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; açık adres veya konum bilgimiz bu sayfada yer almaktadır. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa yoldan çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en kaliteli hizmeti alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Düğündüğünüz hizmetlerle ilgili bütün bilgilere bu sayfadan rahatça erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Web sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon numarası: 05457288586 Ayrıca sayfada bulunan adres veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; müşterilere en iyi hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı