Hazmer Antik Mermer

Firma No
4ADB178338
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
BUCAK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ, 15300, Bucak, Burdur,
Telefon
02483171350
Yetkili
ZEKİ MATUR (Firma Sahibi)
Web Site
hazmermarble.com
E-Posta
info@hazmermarble.com
Görüntülenme
12471
Navigasyon
Yol Tarifi
Hazmer Antik Mermer Burdur ilimizin Bucak ilçesinde 2005 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Firmamız kuruluşundan bu yana kendi alanında en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarını durmaksızın sürdürmektedir. Yurt içi ve yurt dışında etkin bir pazarlama ağına sahip olan firmamız deneyimli personeliyle kaliteyi ön planda tutarak müşterilerine ulaşmayı ilke edinmiştir. Şuanda yıllık ortalama 4.5 milyon $ ihracat rakamı ve 2.000 m² kapalı,10.000 m² açık üretim alanımız ile Burdur Bej?inin yanı sıra diğer doğal taş üretimimizle de Türkiye ve Dünya pazarında hatırı sayılır bir markaya dönüşmek ve rakamlarımızı arttırmak gelecek planlarımız arasında yer almaktadır. Müşterilerimizin isteği üzerine ürünlerimizde yüzey işlemleri olarak; Honlu, Cilalı, Fırçalı ve Eskitme işlemlerini uygulamaktayız. Bunun yanı sıra ürünlerimizi istenilen ölçülerde ve pattern set halinde pazara sunmaktayız. Geçmişten bu yana müşteri memnuniyetini birinci görev olarak belirlemiş olan firmamız bu geleneği bozmayarak doğal taş ürünlerini gelişen teknoloji ve deneyimli personeliyle birleştirerek siz değerli müşterilerimize sunmaya devam edecektir.  

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Firma olarak konusunda öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, sorunlarınızı hızlıca çözmeyi hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

İşletmemizle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en kısa yoldan çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Almayı düşündüğünüz hizmetle alakalı bütün bilgilere web sitemiz üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Bizleri ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz ya da konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Aldığınız ya da alacağınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Hazmer Antik Mermer olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla şirketimizle iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon no: 02483171350 Ayrıca sayfada bulunmakta olan açık adres ve e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Mükemmel veya güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla faydalanabilmek için işletmemiz ile iletişime geçiniz.

İletişim kurmanız halinde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi ve bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; size en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı