Haz-Gramerit (Fabrika)

Firma No
D8EC95F3AD
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Kirkpinar Sokak 17-7 Cinnah Caddesi 06680 Cankaya / Ankara
Telefon
00232869050
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
hazmarble.com
E-Posta
gramerit@hazmarble.com
Görüntülenme
12726
Navigasyon
Yol Tarifi
1978?den beri 6.000.000 m2?den fazla doğal taş montajı işi referansı deneyimi ile HAZ Mermer sektörün en büyük doğal taş tasarım ve montaj müteahhitlik firmalarından biridir. HAZ Mermer her türlü doğal taş işleri alanında faaliyet gösteren uzman bir doğal taş müteahhitlik firması olup 40 ülkede 600?den fazla projeyi başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Başlıca gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerde kurulu bulunan geniş şube ağı ile HAZ Mermer, özellikli projelere ilişkin taş işlerini etkin bir şekilde yerine getirmek üzere hızlı bir şekilde hareket edecek kaynaklara sahiptir. Doğal taş tasarım ve montaj işlerinde DIN, BS ve ASTM gibi dünya çapında kabul gören standartlar uygulayan HAZ Mermer, kaliteli işi ve güvenilirliği nedeniyle tercih edilmektedir. Prestijli projelerde dünya çapında tanınmış inşaat firmaları ile çalışmış olması ve başarılı bir şekilde bitirmiş olduğu sayısız projeler firmamızın iş standartlarının en iyi göstergesidir. HAZ Mermer?in amacı doğal taş alanındaki en yeni teknolojiyi takip ederek ve uygulayarak sektöre mümkün olan en iyi hizmeti sunmaktır.  

Sahip olduğunuz veya alacağınız hizmetlerin hepsi için yorumları da okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşteriler için oldukça önemlidir.

Mükemmel veya kaliteli hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen firmamızla irtibata geçin.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüm sunmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak hedefimiz; sizlere en iyi hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle ilgili bütün bilgilere web sitemizden hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Ek olarak konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. İşletme olarak bizler alanında öncü firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bununla birlikte, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte azami çaba sarf etmekteyiz.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu sayfadan verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 00232869050 Ayrıca sayfada bulunan açık adres bilgileri üzerinden ve e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Bizi ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya konum bilgimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

Haz-Gramerit (Fabrika) olarak bizler hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle bizler ile iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı