Hayfene Sağlıklı Gıda Ürünleri

Firma No
FC344CBD25
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Mısır Çarşısı İçi No 51 Eminönü Fatih İstanbul
Telefon
08503338091
Yetkili
Mert Feke
Web Site
hayfene.com
E-Posta
hayfene@gmail.com
Görüntülenme
14463
Navigasyon
Yol Tarifi
Hayfene markasının sahibi olarak 1886 yılında temelleri atılan ve 1980 yılında anonim şirket olan Ucuzcular Gıda Maddeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak her türlü tane ve toz baharat, özel karışım baharatlar, tıbbi bitki, sabit ve uçan yağlar, cilt ve saç bakım yağları, aktariye ürünleri, doğal parfümler, gıda kimyasalları, diğer kimyasallar, gıda esansları, organik ürünler ve bilumum doğal ürünlerin toptan ve perakende satışını, ithalat ve ihracatını yapmakta; yüz yılı aşan deneyim ve bilgi birikimimizi en kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunarak paylaşmaktayız.  

İşletmemiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olursunuz. Daha detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 08503338091 Ayrıca sayfamızda bulunan adres veya e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; ayrıntılı adres ya da konum bilgimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Mükemmel ya da en kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlarla yararlanmak için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Hayfene Sağlıklı Gıda Ürünleri , sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sağlamaya devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile şirketimizle iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve mümkün olan en kısa sürede talebinizi gerçekleştirecektir.

Aldığınız ya da almayı planladığınız hizmetler için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; sizlere en iyi hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle alakalı bütün bilgilere sayfamız üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Ayrıca konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. İşletme olarak biz konusunda öncü firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bununla birlikte, problemlerinizi en kısa zamanda çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı