HAVAİ PETSHOP AKVARYUM VE KUŞ TUM MALZEMELERI

Firma No
2B3FBD7C4E
İl
Afyonkarahisar
İlçe
Sandıklı
Sektör
Evcil Hayvan Malzemeleri Mağazası
Adres
Cay mahallesi, Havai Sk. No:6 D:ukkan 1, 03500 Sandıklı/Afyonkarahisar
Telefon
0536 598 05 98
Görüntülenme
5792
Navigasyon
Yol Tarifi

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İşletme olarak bizler sektöründe değerli firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bu yüzden, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte çalışmaktayız.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; müşterilere en mükemmel hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

HAVAİ PETSHOP AKVARYUM VE KUŞ TUM MALZEMELERI olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Afyonkarahisar Sandıklı ilçesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizle şirketimizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı olacak şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek ya da firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; açık adres ya da konum bilgilerimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili bilgilere bu sayfadan kolayca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Sahip olduğunuz ve almayı düşündüğünüz hizmetler için yorumları da inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de önemlidir.

Mükemmel ve güvenilir hizmetlerden ucuz fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen iletişime geçiniz.

İşletmemizle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı en hızlı şekilde çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en kaliteli hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Web sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon no: 0536 598 05 98 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı