Hasta Yatağı Hürriyet Medikal İstanbul

Firma No
51018CBC99
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Veliefendi Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. Budak Apt No: 57 Kat: 10 İstanbul
Telefon
02126150588
Yetkili
Firma Rehberi
Görüntülenme
12795
Navigasyon
Yol Tarifi
Hastanın sağlıklı bir süreç geçirebilmesi için bu modeller kullanılır. Hastanın zarar görmemesi için, hastanın güvenli ve daha rahat hareket edebilmesi için tercih edilmelidir. Kaliteli, güvenli ve her bütçeye uygun hastalar için özel indirimli kiralama olanağı da sağlanır. Uzun süre yatacak olan hasta için daha rahat daha konforlu ve geliştirmiş bir hasta yatağı modelidir. Hastanın yatak yaraları olmaması için kaliteli malzeme ile üretilmiştir. Hastanın uzun süreli sağlıklı bir şekilde yatabilmesi için gereken her türlü güvenliği ve kaliteyi bir arada toplayan yatak çeşididir. Firmamız her çeşit elektrikle çalışan hasta yatağının imalatını ve pazarlamasını yapıyor. Hasta yatağı kiralama hizmeti veriyoruz.   hasta yatağı, hasta karyolası, havalı hasta yatağı, hasta yatakları, hasta yatağı kiralama

Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüm sunmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Bizleri ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ve konum bilgilerimiz bu sayfada yer alıyor. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Alacağınız hizmetlerle ilgili bütün bilgilere sayfamız üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Sahip olduğunuz ve almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 02126150588 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ayrıca konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. İşletme olarak bizler sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, problemlerinizi en kısa zamanda çözmeyi hedef edindiğimizden dolayı, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba sarf etmekteyiz.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi ve bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; size en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Hasta Yatağı Hürriyet Medikal İstanbul olarak biz sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile şirketimizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Profesyonel ya da güvenilir hizmetlerden hesaplı fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen irtibat kurun.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı