HASMAK VİNÇ

Firma No
91101379BD
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Yiğitler Mh. otosansit Sit. 32.Blk no:12
Telefon
2243412003
Yetkili
HASAN BARUT
Web Site
hasmakvinc.com
E-Posta
info@hasmakvinc.com
Görüntülenme
12942
Navigasyon
Yol Tarifi
Hasmak Vinç Sistemleri, olarak vinç ve ekipmanları konusunda Türkiye?nin önde gelen firmalarından biri olmakla gurur duymaktayız. Elektrikli hasmak gezer vinçleri, diğer endüstriyel kaldırma ekipmanlarına göre daha uygulaması ve kullanımı daha ekonomiktir. Ayrıca diğer sistemlere göre daha güvenli olması üretim, kurulum ve bakım uygulamalarında daha çok tercih edilmesini sağlamaktadır. Vinçlerimiz 6 ve 8 metre sabit kaldırma yüksekliklerine sahip oldukları gibi, müşteri arzu etmesi halinde istenilen yükseklikte ayarlanabilmektedir. 4 ve 6 hareketli vinç çeşitlerimiz konik rotorlu ve mekanik frenli olup uluslararası mühendislik standartlarına göre üretilmiş ve belgelendirilmiştir. 4 hareket; aşağı-yukarı-sağa-sola hareketleridir. 6 hareket; aşağı-yukarı-sağa-sola-ileri-geri hareketleridir. Hasmak Vinç Sistemleri, olarak satış sonrası garanti, servis ve bakım konularında uzman ekibimizle hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti bizim için en öncelikli değerlerimizdendir. Hizmet Verdigimiz Ürünler, Portal vinçler, Çift kiriş vinçler, Tek kiriş vinçler, Pergel vinçler, Arabalı vinçler, Vinç arabaları, Vinç kancaları, Vinç köprü başlıkları, Köprü vinçler, Yük asansörleri, Hasmak Vinç Ekipmanları, Zincirli vinçler, Caraskal, Halatlı vinçler ve vinç kurulumu. Yeniliklere açık yönetim anlayışımız ile hedef bölgelerde yapılan çalışmalarımız da hızla devam etmektedir. Bu anlamda birçok projede de yerimizi almanın haklı gururunu yaşamaktayız. Türkiye çağında oluşturulan firma arama motoru projesine hedef 10 il ile katılım sağladık.  

Mükemmel ve güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlarla faydalanmak için lütfen bizimle irtibata geçin.

Sahip olduğunuz ya da alacağınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Ayrıca alanında uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Firma olarak bizler alanında değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, problemlerinizi hızlıca çözmeyi hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Ayrıntılı bilgilenmek için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 2243412003 Ayrıca sayfada bulunan adres veya e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

HASMAK VİNÇ , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle kuruluşumuzla irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı olacak şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Almayı düşündüğünüz hizmetle alakalı tüm bilgilere bu sayfadan kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Bizleri ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres veya konum bilgimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; size en mükemmel hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı