Hasel İstif Makinaları (İzmir)

Firma No
004978833F
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Egemenlik Mah. 6153. Sk. No: 5/B Işıkkent / izmir
Telefon
02324361032
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
hasel.com
E-Posta
izmir@hasel.com
Görüntülenme
13168
Navigasyon
Yol Tarifi
Hasel Istif Makinaları A.Ş. 1985 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıllarda OEM parçalarının tedariğini sağlayarak, yüksek standartlarda hizmet vermeye başlamıştır. 1990 yılında çeşitli forklift markalarının Türkiye distribütörlüğünü üstlenmiştir. 1995 yılında Dünya lideri Alman Linde Forklift markasının distribütörlüğünü almış ve yine aynı yıl Linde Forkliftin Türkiye pazarındaki payını %6?ya çıkartmıştır. 1997 yılında Alman lastik markası GUMASOL lastiğinin distribütörlüğünü üstlenmiştir. 1999 yılında da OKADA AIYON kırıcıların Türkiye distribütörlüğünü almıştır. 2008 yılında ise TEREX İş Makinaları?nın Türkiye distribütörlüğünü üstlenmiştir.  

Hasel İstif Makinaları (İzmir) olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile firmamızla iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı tüm bilgilere web sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Mükemmel ve en güvenilir hizmetlerden cazip fiyatlar ile faydalanabilmek için firmamız ile iletişim kurun.

Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en kısa zamanda çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

İşletmemizi ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ve harita bilgilerimiz bu sayfada yer almaktadır. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmekteyiz. Ayrıca konusunda uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. İşletme olarak bizler alanında tercih edilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en kısa zamanda çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte çalışmaktayız.

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02324361032 Ayrıca sayfada bulunan açık adres bilgileri üzerinden ve e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Sahip olduğunuz veya alacağınız hizmetlerin tümü için yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı