Hasçelik (Avrupa Yakası Şube Müdürlüğü)

Firma No
349061CD5C
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Ömerli mah. Arefe Sok. No:5 Hadımköy-Arnavutköy/İstanbul
Telefon
02128869605
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
hascelik.com
E-Posta
avrupa@hascelik.com
Görüntülenme
12372
Navigasyon
Yol Tarifi
Temelleri 1968 yılında Onursal Başkan?ımız Sn. Hasan Faydasıçok tarafından atılan Hasçelik, Türkiye?nin lider vasıflı çelik ve parlak çelik üreticisi tedarikçisidir. Sahip olduğu yenilikçi, güvenilir, dürüst, müşteri odaklılık, takım ruhu ve rekabetçilik değerlerini koruyarak sadece Türkiye?de değil dünyada bilinen bir marka olma yolunda hedefine emin adımlarla ilerlemektedir. Modern üretim tesisleri ve dağıtım merkezleriyle birlikte Türkiye?nin sanayileşmiş yedi şehrinde dört üretim merkezi ve yedi bölge ve şube müdürlükleriyle toplamda onbir lokasyonda hizmet vermektedir.  

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya konum bilgimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için irtibat no: 02128869605 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla veya e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetle alakalı bilgilere web sitemiz üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Sahip olduğunuz ve almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

İletişim kurduğunuzda hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; müşterilere en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Mükemmel ve en güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen irtibata geçin.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Hasçelik (Avrupa Yakası Şube Müdürlüğü) , vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla şirketimizle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam ediyoruz. Ayrıca konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Şirket olarak bizler alanında değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle üst düzey çaba göstermekteyiz.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en kısa yoldan çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı