Has Ambalaj

Firma No
878A630B97
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Defterdar Mah.Otakçılar CaddesiNo:34 Eyüp / İstanbul
Telefon
0 212 612 91 01
Yetkili
Hasan Tırpan
E-Posta
info@hasambalaj.com
Görüntülenme
14911
Navigasyon
Yol Tarifi
Ambalaj ihtiyacı çok eski tarihlerden bu yana kadar önemli bir unsur olarak gelmiş, günümüzde de hala bu özelliğini koruyarak devam ettirmiştir. Ambalaj, insan hayatında sağlık olarak çok fazla ön plana çıkmasından dolayı bunu yapan firmalar da bizim için önem arz etmektedir. Has Ambalaj yılların deneyiminin vermiş olduğu güçle bu konuda kendisini oldukça yeterli bulmaktadır. 2000 yılında başlayan ambalaj üretimi serüveni şu an gayet ilerlemiş ve büyümüş şekilde hizmetine devam etmektedir. Ambalaj yapımının yanı sıra endüstriyel ambalaj makineleri de Has Ambalaj bünyesinde bulunmaktadır. En iyi ve en kaliteyi sunma görüşü ile hayatına devam eden Has Ambalaj yakalamış olduğu güvenle emin adımlar ile ilerlemektedir.Deneyimli ve eğitimli kadrosu ile 2000 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan firma kendisini sürekli olarak geliştirmiş ve şu an ki konumu ile tecrübe güven birliğini yakalamış başarılı bir firma görüntüsü vermektedir.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

İşletmemiz ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Ayrıca alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. İşletme olarak biz alanında değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı hızlıca çözmeyi hedef edindiğimizden dolayı, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla çalışmaktayız.

Has Ambalaj olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle bizle irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Sahip olduğunuz veya alacağınız hizmetler için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de önemlidir.

Mükemmel veya güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile faydalanabilmek için işletmemiz ile irtibat kurun.

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olursunuz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 0 212 612 91 01 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ve e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Bizleri ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da harita bilgilerimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle alakalı tüm bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; müşterilere en iyi hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı