Hartek Mermer Granit İnşaat Makine ve Ekipmanları

Firma No
0D55DB6ADB
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Karayolları Mah. Cebeci Cad.648 Sk. No:40 G.O.Paşa İstanbul
Telefon
02125384748
Yetkili
Nesrin HARMANDAL BÜYÜKAKIN
Web Site
hartek.com.tr
E-Posta
nesrin@hartek.com.tr
Görüntülenme
12745
Navigasyon
Yol Tarifi
Misyonumuz , Doğaltaş ve İnşaat sektöründe kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile müşteri memnuniyetini sağlamak, sektörün önde gelen üretici firması olmak. Vizyonumuz, Uluslararası pazarda lider firmaların arasında yer almak. Neden HARTEK, Çünkü HARTEK kaliteli ürünler üretmek için sadece kaliteli hammadde kullanmanın yeterli olmayacağı bilinci ile, son teknolojiye sahip makina altyapı yatırımını tamamlamıştır. Sektörde ürün standardında ve hizmet kalitesinde çıtayı yukarıya taşımayı hedeflemektedir. HARTEK Firmasının Tescilli ve Büyüyen Markası ´ HRK Elmaslı Kesiciler ´ 1970´lerden gelen sektör tecrübesi ile 2001 yılında kurulan HARTEK, HRK Markasıyla ürünlerini sürekli yenilemeyi ve geliştirmeyi hedeflemiştir.Bu amaçla yaptığı Ar-Ge çalışmaları yatırım bütçesinin önemli bir kısmını oluşturmaktadır.Firma ,üretim hattında son teknoloji ile donatılmış makinelerde üretim yaparak,yüksek kalitede ürün standardı sağlamaktadır.Pek çok ülkeye ihraacat yapan HARTEK,uluslararası pazarda adını her geçen gün daha fazla duyurmaktadır.  

Profesyonel veya en güvenilir hizmetlerden hesaplı fiyatlar ile yararlanmak için işletmemiz ile iletişim kurunuz.

Hartek Mermer Granit İnşaat Makine ve Ekipmanları olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile şirketimizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda talebinizi gerçekleştirecektir.

Sahip olduğunuz veya alacağınız hizmetlerin tümü için yorumları inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizler ile iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa yoldan çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

İletişime geçtiğiniz takdirde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ve firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; açık adres veya harita bilgilerimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

Alacağınız hizmetle alakalı bilgilere bu sayfadan rahatça erişebilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgilenmek için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02125384748 Ayrıca sayfamızda bulunan adres veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Ek olarak alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. İşletme olarak bizler sektöründe tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bu yüzden, problemlerinizi hızlıca çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı