Hanoğlu Peyzaj

Firma No
588959EF91
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Yeniyol Mh. Gazi 4.Sk. Kent İşmerkezi No:3/A-301, 19200, Merkez, Çorum,
Telefon
03642247179
Yetkili
HANOGLU PEYZAJ (Mimar)
Web Site
hanoglupeyzaj.com.tr
E-Posta
info@hanoglupeyzaj.com.tr
Görüntülenme
13131
Navigasyon
Yol Tarifi
Genç ve dinamik ekibimizle hizmet veren firmamız müşterilerimize daha yaşanılabilir,huzurlu,estetik ve işlevsel bahçeler tasarlamak için çalışıyor; dünyayı takip eden,kendini tekrar etmeyen ve özgün fikirlerimizle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak sektörde başarılı işlere imza atıyoruz Çalışma prensibimiz müşteri-kullanıcı isteklerini bizim yaratıcı tasarım fikirlerimizle harmanlayıp müşteri ihtiyaçlarını karşılamak ve beklentilerin üzerinde kendine özgü bahçeler elde etmektir. İstekler doğrultusunda hazırlanan tasarımlar, bilgisayar destekli programlar ya da el çizimleri ile müşterilerimizin beğenisine sunulur.Bu sunumlar uygulama sonrasına en yakın görünüm elde etmek amacıyla isteğe bağlı olarak 3 boyutlu görseller ile desteklenir . Projede fikir birliğine varıldıktan sonra uygulamaya yönelik çalışmalar,alt yapının tesisi,yapısal peyzaj elemanlarının tesisi ve bitkilendirme olarak gerçekleşir.  

Sahip olduğunuz ya da almayı planladığınız hizmetler için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Bu sayfadan verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için irtibat no: 03642247179 Ayrıca sayfamızda bulunan adres veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek ve firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz veya konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; müşterilere en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hanoğlu Peyzaj olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile şirketimizle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı olacak şekilde talebinizi gerçekleştirmektedir.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en kısa zamanda çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Profesyonel ya da güvenilir hizmetlerden uygun fiyatlarla faydalanmak için işletmemiz ile iletişime geçiniz.

Almayı planladığınız hizmetle alakalı bütün bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Belirtmek isteriz ki alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak sektöründe değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, problemlerinizi hızlıca çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı