hanımağa hali yıkama

Firma No
BA75A73EC9
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Necip faZıl mah yeşilırmak sok no 48dudullu
Telefon
02164665010
Yetkili
hanife akman (müdür)
Web Site
hanimagahaliyikama.com
E-Posta
hanimagahaliyikama@hotmail.com
Görüntülenme
13644
Navigasyon
Yol Tarifi
firmamı 7yıldır hizmet vermektedir.Fİrmamızda çalışan arkadaşlarımız büyük bir özveriyle çalışmaktalar.Amacımız kaliteli yaşamak yaşatmak.Firmamız da he türlü halı,kilim,battaniye,yorgan yastık hijyen plarak yıkamaktayı.bol su ile duruluyoruz çünki astım olan müşterilermizin rahat olmasını sağlıyoruz.Ayrıca genel ev temizliği,boş daireler ,iş yerlerı gibi temizlik grubumuzda mevcuttur. Halı yıkama ve halı temizliği kirli hanımağa halı yıkama fabrikası,tüm halılarınızın gerçek ve derinlemesine temizliği için doğru adres. Halı yıkama ve halı temizliği işlemlerinde son teknoloji makinelerle hizmet vermekteyiz.Halı yıkama da bitkisel bazlı halı yıkama şampuanları kullanılmaktadır. hanımağa halı yıkama olarak profesyonel ekibimiz, yıkama makinelerimiz ve hızlı servisimiz ile bu sektörde öncü bir halı yıkama fabrikasıyız. Halılarınızın temizlik işlemini yaparken profesyonel firmaları tercih edin aksi halde hem halılarınız zarar görür, hem paranız boşa gider Bizim tesisimiz sadece halı yıkama işlemi yapan, hijyenik bir ortamı olan, halı yıkama için geliştirilmiş toz alma, otomatik yıkama ve sıkma makineleri ve kurutma odası bulunan bir tesistir. Tesisimizde daha sağlıklı bir temizlik için havuz sistemi bulundurmamaktayız. Çünkü havuz sistemi birçok halının aynı havuzun içine konulması demektir. Bu da evde hayvan besleyen bir müşterimizin halısı ile, hayvan beslemeyen diğer bir müşterimizin halısının aynı havuzun içerisinde olmasıdır, veya çok kirli olan bir halı ile pek de kirli olmayan halıların aynı havuzun içerisinde olması nedeni ile tüm kirinin birbirine karışması demektir. Ve bu hiç de sağlıklı bir temizlik yöntemi değildir. Bir halıda bulunan mikropları diğer bir halıya bulaştırmamak gerekmektedir. halı yıkama fabrikasında halı yıkama işlemi esnasında dikkat ettiğimiz konular : halı yıkama şampuanının bitkisel bazlı olması,halı toz alma dolabında tüm halıların tozunun alınması,Yün halı yıkama işleminin makine halı yıkama işleminden farklı olması,halı durulama işleminin tam olarak yapılması,halıda leke çıkarma işleminin yapılması,halı yıkama işlemini yapan personelin halı nasıl yıkanır bilmesi,halı sıkma işleminin yapılması,halı durulama işleminin yapılması,hanımağa halı yıkama fabrikamızda tüm personelin insan sağlığı ve halı hakkında eğitilmiş ve bilgilendirilmiş olması,halı kurutma ve havalandırma işleminin yapılması,ve son olarak halı kontrol ve ambalajlama işleminin yapılması.Adrese teslim edilir ve hakla ilişkiler sorumlusu arkadaşlarımız sizleri arayarak memnun olup olmadığınızı tespit ederler.bizim için sizler çok önemlisiniz.  

Düğündüğünüz hizmetlerle ilgili bilgilere sayfamız üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Profesyonel ya da kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlar ile yararlanabilmek için firmamız ile iletişime geçin.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmekteyiz. Ayrıca konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. İşletme olarak biz konusunda değerli firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bununla birlikte, problemlerinizi en hızlı biçimde çözmeyi hedef edindiğimizden dolayı, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte üst düzey çaba göstermekteyiz.

hanımağa hali yıkama olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en kısa zamanda çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Aldığınız veya alacağınız hizmetler için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ve müşteriler için oldukça önemlidir.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; sizlere en iyi hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Web sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02164665010 Ayrıca web sitemizde bulunan adres ya da e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı