Hanedan Dizayn

Firma No
8091EFC618
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
fatih mahallesi ak dere caddesi kaya kent sitesi
Telefon
05446695776
Yetkili
Ali İsmet ERDİ (İşyeri sahibi)
Web Site
hanedandizayn.com
E-Posta
info@hanedandizayn.com
Görüntülenme
15229
Navigasyon
Yol Tarifi
Hanedan Dizayn baskı, hareketli, interaktif ve diğer medya tanıtımlarını bir yelpazede toplamakta, ve markalaşma hizmetleri sağlamaktadır . Oluşturulan projelere değer kazandırma amacı taşımaktadır. Hanedan Dizayn takımı yaratıcı ve değişik fikirleri ortaya koyarak çalıştığı firmaları sektörlerinde zirveye ulaştırmayı amaçlamıştır. Hanedan Dizayn uygulanan projeleri kendi prestiji olarak göz onunda bulundurmaktadır.  

İşletmemiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi hızlıca çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en güvenilir hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da harita bilgilerimiz bu sayfada sunulmaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; size en iyi hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili bilgilere sayfamız üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Hanedan Dizayn , vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam ediyoruz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizler ile iletişime geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Aldığınız veya almayı planladığınız hizmetlerin tümü için yorumları okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizler ile paylaşınız. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 05446695776 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres ve e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Firma olarak sektöründe beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en kısa sürede çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla üst düzey çaba göstermekteyiz.

Mükemmel veya güvenilir hizmetlerden ucuz fiyatlarla faydalanabilmek için firmamızla irtibat kurun.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı