Halıcıoğlu Ambalaj Paketleme

Firma No
610D5D75D3
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
BAHÇELİEVLER MAH TOPTANCILAR SİTESİ 61 11 NEVŞEHİR
Telefon
03842123637
Yetkili
Mehmet DEMİROCAK
Web Site
haliciogluambalaj.com
E-Posta
info@haliciogluambalaj.com
Görüntülenme
14059
Navigasyon
Yol Tarifi
Tüm Türkiye?yi kapsayan yaygın satış ve dağıtım ağımız ile tek noktadan her türlü ihtiyacı karşılayabilmekteyiz.Ulaştığımız ekonomik ölçek yüksek kalitedeki ürünlerimizi uygun fiyatlarla sunabilmemizi mümkün kılmaktadır. Bu nedenlerle HALICIOGLU AMBALAJ olarak ambalaj sektöründe üretici ve toptancı kimliği ile müşterilerimize ve iş ortaklarımıza değer katmaktayız. Bizim için başarı, müşteri memnuniyetinde önceliklerimiz olan karşılıklı güven, kalite, hızlı üretim ve zamanında ürün teslimidir. HALICIOGLU AMBALAJ PAKETLEME MATBAA GIDA TİC. olarak en önemli tercih edilme sebebimiz müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemdir. Tesisimizde kendi imalatımız olan ürün yelpazemizde barındırdığımız; kolonyalı ve hijyenik mendil imalatı, baskılı peçete, baskılı dispenser peçete, kağıt havlu, baskılı ambalaj kağıdı, baskılı pide, dürüm, pasta, tatlı kutuları, tek kullanımlık paket tuz, şeker, baharat çeşitleri, sakarin, kürdan, pipet, dole, magnet, oto kokusu, kibrit, baskılı poşet, çatal bıçak kılıfı son teknoloji makinelerimizle siz değerli müşterilerimize üretip en kaliteli şekilde sunmaktayız. Ambalajla ilgili 500´ü aşan ürün çeşitlerimizin pazarlamasını yapmaktayız. HALICIOGLU ailesi olarak, müşteri odaklı çalışma stratejimiz sayesinde her geçen gün sayısı artan geniş müşteri portföyüne hizmet vermekten gurur duymaktayız. Siz değerli müşterilerimizin gözünde HALICIOĞLU , dürüstlük ve üstün iş ahlakıyla bütünleşmiştir. Bu değere layık olmaya çalışarak kendimizi geliştirmek odak noktamızdır.  

Halıcıoğlu Ambalaj Paketleme olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak firmamızla irtibat kurmanız halinde size en yakın noktadaki uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve mümkün olan en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde problemlerinizi hızlıca çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı tüm bilgilere web sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Web sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 03842123637 Ayrıca sayfamızda bulunan adres veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam ediyoruz. Ek olarak konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İşletme olarak bizler sektöründe beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

Mükemmel veya en kaliteli hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile yararlanabilmek için firmamız ile iletişim kurun.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; sizlere en profesyonel hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; açık adres ya da konum bilgimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Aldığınız ya da almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı