Haliç Oto (Tekirdağ-Çorlu)

Firma No
C4ED4B4C45
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
E-5 Karayolu Üzeri Ağır Bakım Fabrikası Karşısı Çorlu Tekirdağ
Telefon
02826733550
Yetkili
Mesut KIRAT
Web Site
halicoto.com.tr
E-Posta
mesutk@halicoto.com.tr
Görüntülenme
15027
Navigasyon
Yol Tarifi
Haliç Oto 1988 yılında kurulmuştur. 1994 yılına kadar Eyüp´te faaliyetine devam eden Haliç Oto, 24 Kasım 1994´te halen faaliyetini sürdürlüğü Bakırköy´deki adresine taşınmıştır. 15 Ekim 2005´te Fiat Çorlu ana bayii olan Haliç Oto, Mayıs 2006´da Fiat Tekirdağ bayii olmuştur. Tekirdağ, Çorlu ve Bakırköy´de şatış, servis, ikinci el satış ve yedek parça hizmeti vermektedir. Her üç merkezimizde de Axa Sigorta, Ak Sigorta ve Allianz Sigorta acentesi olan Kırat Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Şirketimiz de hizmet vermektedir.  

Web sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02826733550 Ayrıca sayfamızda bulunmakta olan açık adres ve e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Profesyonel ya da en güvenilir hizmetlerden ucuz fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen bizler ile iletişime geçiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ayrıca konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. İşletme olarak bizler alanında değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözüme ulaştırmayı hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla azami çaba sarf etmekteyiz.

İletişime geçmeniz halinde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; size en mükemmel hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz veya harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

Bizler ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı hızlıca çözüm sunmak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Aldığınız ve almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Haliç Oto (Tekirdağ-Çorlu) olarak biz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile firmamızla irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Almayı planladığınız hizmetlerle alakalı bütün bilgilere web sitemizden rahatça erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Bu sayfayı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı