Hakan Tavuk Yumurta

Firma No
DE03C0BF2B
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Gimat 19. Blok No.572 Macunköy/ANKARA
Telefon
03123973573
Yetkili
Hakan ÇALIK
Web Site
hakantavukculuk.com.tr
E-Posta
sibel@hakantavukculuk.com.tr
Görüntülenme
13424
Navigasyon
Yol Tarifi
Önsöz Her geçen gün kendisini geliştirmeye ve farklılaştırmaya çalışan şirketimiz; 1990 yılından bu güne siz değerli iş ortaklarımıza hizmet vermeyi sürdürmektedir. Bu güne kadar olan işbirliğiniz için Hakan Tavukçuluk ve tüm personelimiz adına teşekkürlerimizi sunarız. Misyon Dağıtımını yapmakta olduğumuz ürünlerimizi, üstün hizmet anlayışı ile zamanında, uygun fiyatla ve hizmette süreklilik anlayışı ile sizlere ulaştırmak, farklı alternatifler sunmak, hizmette farklılık sağlamak için güçlü bir ekiple hazırız. Vizyon (Hedeflerimiz) 2015 yılına kadar bölge ve sektörümüzde en geniş hizmet ağına sahip ilk 3 firma içinde yer almak. Değerlerimiz Önce insan sağlığı ilkesinden hareketle; insana değer veren, hizmet ve ürün kalitesini benimseyen dinamik bir kuruluşuz. Gıda Güvenliği Politikası Müşterilerimize ´Kaliteli ve Hijyenik Tesislerde üretimi yapılan piliç eti ve ürünlerinin temin edilmesi ve dağıtılması´ amacıyla hizmet veren firmamız, çalışanlarına ´Güvenli ve hijyenik ürünler temin etmek ve üretmek´ bilincini aşılamaktadır. Politikamız; ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemini Oluşturmak, sürekliliğini ve etkinliğini sağlamak, Sektördeki imajımızı korumak ve bölgemizde en güvenilir piliç eti markasını aşılamak, Gıda güvenirliği yönetim sistemimizin gelişmesi ve büyümesine olanak sağlamak için sistem kapsamına tedarikçilerimizi ve müşterilerimizi de dahil etmek, Gıda mevzuatlarına uygun hareket ederek insan sağlığına ve çevreye duyarlı ürün sunmak, Çalışanlarımıza gıda güvenliği yönetim sistemimizin sürdürülmesinin inancı ve sorumluluk bilincini eğitim faaliyetleri ile aşılamak, Müşteri memnuniyeti sağlamak.  

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ek olarak konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Firma olarak konusunda beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, problemlerinizi en kısa sürede çözmeyi hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Mükemmel ve kaliteli hizmetlerden ucuz fiyatlar ile faydalanabilmek için firmamız ile irtibat kurunuz.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ya da alacağınız hizmetler için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Alacağınız hizmetle ilgili bilgilere sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak amacımız; size en kaliteli hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Hakan Tavuk Yumurta , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla bizle irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; açık adres ve harita bilgilerimiz sayfa üzerinde yer alıyor. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en kısa yoldan çözüm sunmak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgilenmek için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 03123973573 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ve e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı