Hakan Panel Çit Sistemleri

Firma No
0F16EA0A18
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Merkez: Seyitnizam Mah. Demirciler Sanayi Sitesi 8.Yol No:75 Galaxy İş Merkezi A/129 Zeytinburnu/İSTANBUL
Telefon
02125101145
Yetkili
Hakan ALTUN
Web Site
hakanpanelcit.com
E-Posta
info@hakanpanelcit.com
Görüntülenme
15169
Navigasyon
Yol Tarifi
Yaşam alanlarınızı sizleri için daha güvenli hale getiren Hakan Panel Çit olarak Türkiye’nin en başarılı çit firmalarından biri olma hedefimize adım adım yaklaşıyoruz. Dekoratif özellikleri ile dikkat çeken ve uzun ömürlü kullanım kolaylığı sağlayan ürünlerimizle kaliteyi uygun fiyata almanızı sağlıyoruz. Yurtiçi ve yurtdışı hizmetlerle gelişim ve değişim çerçevesinde daha çok insana ulaşmak hedefimiz. Tenis, basketbol ve halı saha yapımlarından jiletli tel, panel çit ve dış cephe kaplamalarına kadar eviniz ve işyerinizle ilgili ihtiyacınız olabilecek her türlü hizmeti veriyoruz. Çağımızda güvenliğin önemli olduğu bu alanlarda huzurla vakit geçirmenizi sağlayacak adımlar atıyoruz. TSE ve ISO 9001 belgeli ürünlerle hem sağlığınıza hem de bütçenize yararlı projeler tasarlıyoruz. Plan aşamasından anahtar teslimine kadar online olarak sizlere destek vermekte, aklınıza takılan her sorunun cevabını vermekteyiz.  

Sahip olduğunuz ya da almayı düşündüğünüz hizmetler için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. İşletme olarak biz konusunda tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bu yüzden, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözmeyi hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba sarf etmekteyiz.

Alacağınız hizmetle alakalı bütün bilgilere sayfamız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Firmamızı ziyaret etmek veya daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ya da konum bilgilerimiz bu sayfada yer almaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili bilgi sahibi olursunuz. Ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02125101145 Ayrıca web sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden veya e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Profesyonel veya kaliteli hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen bizler ile iletişim kurunuz.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Hakan Panel Çit Sistemleri olarak bizler hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle kuruluşumuzla irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa zamanda talebinizi gerçekleştirmekte.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; size en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz hususunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı