Hacıalioğlu Çiğköftecisi

Firma No
975CFA89DD
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Evren Mah. İstiklal Cad. No:73 Güneşli Bağcılar/İstanbul
Telefon
05305268044
Yetkili
Mesut Demirel
Web Site
hacialioglucigkofte.com
E-Posta
mesudusta@hotmail.com
Görüntülenme
13275
Navigasyon
Yol Tarifi
Hacıalioğlu Çiğköfte İmalatı ÇOK KISA SÜRECEK OLAN TEŞFİK AMAÇLI GELİŞTİRDİĞİMİZ PROJEMİZDEN FAYDALANMANIZ İÇİN GERKLİ OLAN ŞARTLAR... -ARAÇ VE YAYA TRAFİĞİNE AÇIK -ÇOK YAKININDA ÇİĞKÖFTECİ BULUNMAYAN -ETRAFINDA,İNTERNETCAFE,CAFE,KAHVE,KRATHANE,MARKET,FIRIN,BERBER,HASTANE,ASKERİYE,HASTANE,ÜNİVERSİTE GİBİ KURUMLARIN EN AŞŞAĞI BİR KAÇTANESİNİN BULUNDUĞU -AYLIK KİRASININ 2000 TL Yİ GEÇMEYEN -MİNUMUM 15 m2 OLAN YUKARIDA BELİRTTİĞİMİZ ŞARTLAR UZUN YILLARIN VERMİŞ OLDUĞU TECRÜBE İLE İŞ YAPACAGINIZ KANAAİTİNE VARDIĞIMIZ SEBEBİ İLE VE GELECEK ZAMAN İÇİNDE BAŞARILI OLACAĞINIZIN KANITIDIR. EĞER GİRİŞİMİNDE BULUNACAĞINIZ YERİN KONUMU ŞARTLARIMIZA UYGUNSA DÜKKANIN CADDEDEN GÖRÜNECEK ŞEKİLE İÇ VE DIŞ RESİMLERİNİ AÇIK ADRESİNİZİ MAİL OLARAK PAYLAŞINIZ. BİLİRKİŞİ UYDU ÜZERİNDEN KONTROL ETTİKTEN SONRA SİZİN İÇİN RAPOR DÜZENLEYECEKTİR. OLUMLU OLACAĞINA KAANAT ETTİĞİMİZ TAKTİRDE SİZLERİ TEŞFİK EDECEĞİZ. ÖDEMENİZİ GERÇEKLEŞTİRDİKTEN SONRA ÖLÇÜLERİNİZ TESPİT EDİLİP 7 İŞ GÜNÜ İÇERSİNDE ÜRÜNLERİNİZİ KAPINIZA TESLİM EDİLECEKTİR. KURULUM AKTİFLEŞTİKTEN SONRA AÇILIŞA ÖZEL GELEN PERSONELİMİZ ADRESİNİZDE İŞ EYİTİMİNİZİ NOKTANIZDA VERECEKTİR. GELEN PERSONEL ÜRÜNLERİ NASIL MUHAFAZA EDİP NASIL PAKETLEYECEĞİNİZİ NEŞEKİLDE SUNUP VE MÜŞTERİNİZE GEREKEN İLGİ VE DİSİPLİNİ SERGİLEMENİZ İÇİN BİLGİ VERİRKEN, AÇILIŞTA DAVET ETTİĞİNİZ KOMŞULARINIZA,AKRABALARINIZA,MÜŞTERİLERİNİZE HİZMET EDECEKTİR. İŞ EYİTİMİNİZ İÇİN GEREKEN TÜM GAYRETİ GÖSTERECEK VE PROFESYONEL HALE GELDİĞİNİZİ İNANARAK DÖNÜŞÜNÜ SAĞLAYACAKTIR. DAHA SONRA ÇAĞRI MERKEZİMİZ TARAFINDAN DİSİPLİNLİ ŞEKİLDE ARANACAKSINIZ. EKSİKLERİNİZ TESPİT EDİLDİKTEN SONRA SİPARİŞLERİNİZ ERTESİ GÜN KAPINIZA TESLİM EDİLECEKTİR. SİZE REFERANS OLACAĞIMIZ TAKTİRDE KENDİ BÖLGENİZDE ALT BAYİİLİKLER VEREBİLİR,KURUMSAL MARKETLERE VAKUMLU ÜRÜNLERİMİZİ DEGERLENDİREREK EK GELİR ELDE EDEBİLİRSİNİZ. ELDE ETTİĞİNİZ GELİRLER HER AYIN 1 İ İLE 5 İ ARASINDA HESABINIZA GEÇMEKTEDİR,DİLERSENİZ NAKİT DİLERSENİZ YERİNE ÜRÜN ALABİLİRSİNİZ. İLETİŞİM İÇİN; Mesut DEMİREL, www.hacialioglucigkofte.com  

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıntılı bilgilenmek için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 05305268044 Ayrıca sayfamızda bulunan adres ve e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Profesyonel ya da kaliteli hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile yararlanabilmek için firmamız ile iletişime geçin.

Bizleri ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya konum bilgimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en güvenilir hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetle alakalı bütün bilgilere bu sayfadan kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Aldığınız veya almayı planladığınız hizmetler için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Düşüncelerinizin bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; size en mükemmel hizmeti en cazip fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Hacıalioğlu Çiğköftecisi , vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile firmamızla irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Bilginiz olsun alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İşletme olarak konusunda değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, problemlerinizi en hızlı şekilde çözmeyi hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte üst düzey çaba göstermekteyiz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı