Haber Türk - Ciner Medya TV Hizmetleri A.Ş.

Firma No
68C1031E4B
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Abdülhakhamit Cad. No:25 Beyoğlu-Taksim
Telefon
02123136000
Web Site
haberturk.com
E-Posta
iletisim@haberturk.com
Görüntülenme
13396
Navigasyon
Yol Tarifi
,Haber Türk - Ciner Medya TV Hizmetleri A.Ş.,haberturk.com,İSTANBUL,BEYOĞLU,Basın ve Yayın,Haber

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Alacağınız hizmetle ilgili bilgilere web sitemiz üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olmanız mümkün. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Bizler ile iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı hızlıca çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Ayrıca alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Şirket olarak biz konusunda beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, sorunlarınızı hızlıca çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla üst düzey çaba göstermekteyiz.

Bu sayfa üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02123136000 Ayrıca web sayfamızda bulunan adres veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Sahip olduğunuz veya alacağınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizler ile paylaşınız. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de önemlidir.

Profesyonel ya da kaliteli hizmetlerimizden ucuz fiyatlarla yararlanmak için lütfen bizler ile iletişim kurunuz.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; ayrıntılı adres veya harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Haber Türk - Ciner Medya TV Hizmetleri A.Ş. , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam ediyoruz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizle irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı