Güvenlik Yönetimi Dergisi

Firma No
A1195AF60B
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Perpa Ticaret Merkezi B Blok 11. Kat No: 1963 / Ok Meydanı / Şişli İstanbul
Telefon
02122105445
Yetkili
Yeşim Özdemir
Web Site
guvenlik-yonetimi.com]
E-Posta
yesim@guvenlik-yonetimi.com
Görüntülenme
13383
Navigasyon
Yol Tarifi
Vizyonumuz: Ülkemizde toplum güvenliğinin en üst seviyede tesis edilmesi adına tüm kurum ve kuruluşların bilgilendirilmesini ve eğitilmesini sağlamaktır. Misyonumuz: Özel güvenlik sektörünün amaç ve hedefleri doğrultusunda bir yayın ilkesine sahip olmak. Uluslararası düzeyde güvenlik konusunda gerçekleşen tüm yeni hizmet ve çözümlerden, ilgili kesimleri haberdar etmek. Ülkemizde güvenlik sektörüyle ilgili yasal düzenlemelerin yapılmasına destek olmak. Güvenlik kavramının doğru tanımlanmasını sağlamak. Toplum güvenliğinin sağlanması için ilgili kurum ve kuruluşlarla diyalog içinde olmak. Güvenlik ve sigorta hizmetlerinin ortak bir paydada buluşmasına yardımcı olmak. Hedeflerimiz: İlkeli, tarafsız ve güvenilir olmak. Başvuru kaynağı olmak. Özel güvenlik sektörünün amaç ve hedefleri doğrultusunda bir yayın politikası izlemek. Etkinlik ve eğitimler hakkında sektörü bilgilendirmek. Sektörün nabzını tutmak. Federasyona mali yönden katkı sağlamak. Hiçbir siyasi yapılanmayla ilgili tanıtım ve reklama yer vermemek.  

Güvenlik Yönetimi Dergisi , sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizimle iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Şirket olarak biz konusunda beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, problemlerinizi en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte azami çaba sarf etmekteyiz.

Firmamızı ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve konum bilgilerimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Almayı düşündüğünüz hizmetle alakalı tüm bilgilere bu sayfadan hızlca erişebilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02122105445 Ayrıca sayfada bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Mükemmel ve en güvenilir hizmetlerden uygun fiyatlarla yararlanmak için lütfen bizler ile iletişime geçiniz.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; müşterilere en profesyonel hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı