Deprecated: Optional parameter $var declared before required parameter $renk is implicitly treated as a required parameter in /home/adreskaydi/public_html/_helpers/functions.php on line 33

Deprecated: Optional parameter $var declared before required parameter $renk is implicitly treated as a required parameter in /home/adreskaydi/public_html/_helpers/functions.php on line 44

Deprecated: Optional parameter $var declared before required parameter $renk is implicitly treated as a required parameter in /home/adreskaydi/public_html/_helpers/functions.php on line 55

Deprecated: Optional parameter $var declared before required parameter $renk is implicitly treated as a required parameter in /home/adreskaydi/public_html/_helpers/functions.php on line 66

Deprecated: Optional parameter $var declared before required parameter $renk is implicitly treated as a required parameter in /home/adreskaydi/public_html/_helpers/functions.php on line 77

Deprecated: Optional parameter $var declared before required parameter $renk is implicitly treated as a required parameter in /home/adreskaydi/public_html/_helpers/functions.php on line 88
Güvencem Mermer, Türkiye Tüm İlçeler/Türkiye | Adres Kadı | Firma Rehberi

Güvencem Mermer

Firma No
934D2E4B9B
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Gazipaşa mh. Mektep sk. Güven Psj. no:12 Trabzon
Telefon
04623264417
Yetkili
Cemal GÜVEN
Web Site
guvencemmermer.com
E-Posta
guvencem@guvencemmermer.com
Görüntülenme
13070
Navigasyon
Yol Tarifi
1970 Yılında firmamızın kurucusu ve halen Yönetim Kurulu Yönetmenimiz Cemal GÜVEN Almanya´ya işçi olarak gitmiş. Orada dokuz yıl çalıştıktan sonra 1979 yılında kesin dönüş yaparak Türkiye de İnşaat ve konfeksiyon sektöründe kurmuş olduğu işte devam ederken. Ülkenin ve bölgenin İnşaat alanında ihtiyaç duyması ile inşaat sektörüne yönelerek 16 / 01 / 1984 yılında Güven İnşaat firmasını kurmuş ve 02 / 02/ 2001 tarihine kadar bu firma adı ile sektöre hizmet vermiştir. Cemal Güven İnşaat ve Cemal Güven Madencilik şirketlerini 14/11/2000-26/6/2002 tarihlerinde kurarak Madencilik sektöründe inşaat sektöründe ki tecrübesi ile Bölgemize yeni bir iş kolu kazandırmıştır.7/1/2004 tarihinde kurduğu GÜVENCEM MERMER fabrikası ile sektörde bölgede tek unvanını devam ettirmektedir. Türkiye mermer rezervi bakımında dünya rezervinin %25 lik payına sahiptir. Mermer çeşitliliği ve zenginliği olan ülkemizde son yıllarda yapılan üretimlerle dünya lideri olmaya aday bir ülke konumuna gelmiştir. MİSYONUMUZ Güvencem Mermer Madencilik olarak, bölgemizdeki potansiyeli değerlendirmek ve insanların beğenisine sunmak amacıyla , Mermer ve doğal taş sektöründe Yurt dışı ve Yurt içi hizmet vermekte bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Müşterileri, çalışanları, ortaklarının memnuniyeti ve şirket değerlerini daima ön planda gözetir. VİZYONUMUZ Güvencem Mermer; üretiminde; İnsan, Çevreye saygı ve kaliteyi en ön planda tutmakta olup , bu çerçevede CE, ISO-9001-2000 , OHSAS ve Çevre standartlarında titizlikle üretimini sürdürmektedir. CEMAL GÜVEN YÖNETİM KURULU BAŞKAN  

Alacağınız hizmetle alakalı bütün bilgilere sayfamız üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Güvencem Mermer olarak hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sağlamaya devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizimle iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmekteyiz. Bilginiz olsun alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak biz sektöründe öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte azami çaba sarf etmekteyiz.

İletişime geçtiğiniz takdirde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Bizler ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüm sunmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Aldığınız veya almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için yorumları da okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler veya müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Sayfamızdan verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için irtibat no: 04623264417 Ayrıca sayfamızda bulunmakta olan açık adres ya da e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ya da harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

Mükemmel ya da kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen bizler ile iletişim kurun.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı