Güvenal Kalıp Elemanları (Kayseri Bölgesi)

Firma No
6D645E994C
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Ambar Mah. Demirciler San. Sit. 22. Cad. No:1 (İş Bankası Yanı) - Melihgazi
Telefon
03523114106
Yetkili
Metin SAVRUK
Web Site
guvenal.net
E-Posta
m.savruk@guvenal.net
Görüntülenme
12459
Navigasyon
Yol Tarifi
Şirketimiz, 1976 yılında; İstanbul?da Kalıp sektörünün merkezi olan Süleymaniye? de, kalıp sevdamızla faaliyetlerine başlamıştır. ? 1986 yılında; Güvenal, Eyüp / Topçular bölgesinde faaliyete geçirilerek, Bayrampaşa bölgesinde özellikle kalıp konularında çalışmalarını hızlandırmıştır. ? 1993 yılında; kalıp sektörüne katkı sağlamak amacıyla İtalya ve Almanya gibi ülkelerle hazır kalıp elemanları ithalatına başlayan şirketimiz bu konuda ülkemizin ilklerini başarmış olup sektöre yeniliklerle kaliteli ürün çeşitliliğini sağlamıştır. ? 1996 yılında; kalıp sektöründeki aksayan kalıp yüzeylerinin tesfiyesini iyileştirme ve yeni kalıp teknolojileri firması kurucumuz Hüseyin Avni TARAKÇIOĞLU? nun üstün gayretleriyle kurulmuştur. ? Kalıp parlatma / yüzey polisaj ve sıcak yollukla ilgili çalışmalarına başlamış olup gelişimlerle sürmektedir. ? 2004 yılında; Güvenal Makina firmamız takım tezgahları satışlarıyla faaliyetlerine başlayarak sektöre katkı sağlamış, makine ve kesici takım konularında kalıp sektörüne yenilikler birlikteliğinde çeşitlilik katmıştır. ? 2008 yılında; sektörde yer alan üretici firmalara daha hızlı ve verimli hizmet etmek adına İkitelli ve Hadımköy şubelerimiz açılmış olup müşterilerine yakın hizmet vermektedir. ? 2010 yılında; Türkiye? nin tüm sanayi bölgelerine teknik anlamda destek ve sağladığımız hizmetlerin kalitesini arttırmak amacıyla bölgelerde Home-Office çalışmaları ve ayrıca sürdürülebilir kalite kontrol modeline geçilmiştir. ? Ayrıca 2010 yılında Bilgi işlem ve yeni iletişim hizmetleri yatırımlarıyla Güvenal Shop internet satışlarında sektöre yenilik katmıştır. ? 2011 yılında; firmamız GTH markası adı altında Kalıp Elemanları üretimine (merkezleme elemanları) başlamış olup, bu süreçte AR-GE çalışmalarına da önemli yatırımlarıyla gelişimlerine devam etmektedir. ? 2013 yılında; firmamız kendi markamızla standart ve özel kalıp seti, ayrıca hazır taşlanmış plaka üretimine Kıraç Bölgesinde yüksek yatırımlar ile ekonomik ve hızlı modelini sektöre kazandırmıştır. ? 2014 yılında; Güvenal Kalıp Elemanları A.Ş. ile grup firmalarıylaTICARET ve üretimindeki ürünleri yurtdışına ihraç etmeye başlamıştır. ? 2015 yılı itibariyle Topçular ? Kıraç ? İkitelli ve Bursa şubelerimiz, GTH İmalat ve GTH Kalıp Setleri ve Güvenal Makina şirketlerimizle beraber Türkiye? nin tamamına erişilmekte ve yurtdışı faaliyetlerimize de hız vermiş pozisyondayız. Bugün sektöre önemli katkılarda bulunmaktan onur duymaktayız, işine kendini adayan Güvenal Kalıp Elemanları A.Ş. Aynı değerlerin vizyonunu taşıyan 2. kuşak sektöre çözüm ortağı olarak ( uygun kalıp fiyatları ) politikasında ülkemizde daha çok kalıp imalatı adına görev almış olup, desteklerinizle bu görevi artarak sürdürecektir, böylece milli sermayemiz de korunmaktadır. Bu serüvendeki tüm paydaşlarımıza saygılarımızı sunuyoruz.  

Alacağınız hizmetlerle ilgili tüm bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Aldığınız ve almayı istediğiniz hizmetlerin tümü için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Mükemmel veya en kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlar ile faydalanabilmek için firmamız ile irtibata geçiniz.

İletişime geçmeniz halinde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; size en iyi hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon no: 03523114106 Ayrıca web sitemizde bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en kısa yoldan çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Bizi ziyaret etmek ya da firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; açık adres ya da konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza telefon, mail ve adres bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

Güvenal Kalıp Elemanları (Kayseri Bölgesi) olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle şirketimizle iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ayrıca alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak biz sektöründe öncü firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, problemlerinizi en hızlı biçimde çözmeyi hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte çalışmaktayız.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı