Gürkaş Yapı Market

Firma No
9B499A360A
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Orta, Kandıra Cd., 54650 Kaynarca/Sakarya
Telefon
0264 871 21 00
Yetkili
GÜRKAN GÜRKAŞ
Web Site
www.adreskaydi.com/gurkas-yapi-market/
Görüntülenme
15316
Navigasyon
Yol Tarifi
GÜRKAŞ YAPI MARKET kurmuş olduğu inşaat sektöründe temelden çatıya ihtiyaç duyulan tüm yapı malzemeleri talebini karşılayabilmek adına kurulmuş bir şirkettir. Firmamız kuruluşundan bu yana yapı malzemeleri tedarikçisi olarak, deneyimli kadrosuyla farklı ve makul çözümler geliştirebilme konseptine sahiptir. GÜRKAŞ YAPI Market çağın getirmiş olduğu yenilikleri en hızlı şekilde uygulamaya koyabilen, müşterilerine en iyi, en kaliteli hizmeti sağlamayı ilke edinmiş çözüm ortağınızdır.Müşterilerimizden gelen tüm olumlu, olumsuz eleştirileri ve talepleri değerlendirmek sektörel başarımızın anahtarıdır. Sektörümüzde ´Yok´ kelimesi hafızalardan kaldırmak ve talebi en iyi şekilde tedarik etmek temel amacımızdır.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Şirket olarak konusunda tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte çalışmaktayız.

Gürkaş Yapı Market olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bizle irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ya da konum bilgimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Web sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 0264 871 21 00 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres veya e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Almayı planladığınız hizmetle ilgili bütün bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak amacımız; müşterilere en profesyonel hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz veya almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için yorumları okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra paylaştığınız yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Profesyonel veya kaliteli hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla yararlanmak için işletmemiz ile irtibata geçin.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı