Gürkan Sever Hammadde Çözümleri

Firma No
DC78E8AD49
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
157 Sok. No:11 D:7 35390 Buca - İzmir / Türkiye
Telefon
02324424130
Yetkili
Sn.Yetkili
Web Site
gurkansever.com
E-Posta
gurkan@gurkansever.com
Görüntülenme
13274
Navigasyon
Yol Tarifi
,Gürkan Sever Hammadde Çözümleri,gurkansever.com,Sn.Yetkili,İZMİR,BUCA,Makine Sanayi,Vinç ve Caraskal Üreticileri

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02324424130 Ayrıca sayfamızda bulunan adres ve e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ayrıca konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Firma olarak alanında tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en güvenilir hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Mükemmel ve en güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile faydalanmak için lütfen firmamızla irtibata geçin.

Bizi ziyaret etmek veya daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ve konum bilgilerimiz bu sayfada yer almaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Sahip olduğunuz ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için yorumları da okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; müşterilere en iyi hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Gürkan Sever Hammadde Çözümleri olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile kuruluşumuzla iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Alacağınız hizmetle ilgili bütün bilgilere sayfamız üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı