Gürakar Otomotiv

Firma No
F686782264
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Tuzla Kavşağı, Aylar Plastik Karşısı, Eski Lefkoşa Yolu - Gazimağusa
Telefon
03923656016
Web Site
gurakarotomotiv.com
E-Posta
info@gurakarotomotiv.com
Görüntülenme
12048
Navigasyon
Yol Tarifi
2007 yılında kurulumuna başlayan Gürakar Otomotiv 2009 yılının mayıs ayında halkımızın hizmetine girmiştir. Ülkenin her tarafına ve yurtdışına kadar yorulmadan, Gazimağusa bölgesinde tüm modellerin yedek parçasını temin edip, hizmetini sağlayacak bir firmanın eksikliği her zaman hissedilmiştir. Bunu sağlamayı kendisine başlıca ilke edinen Gürakar Otomotiv, tüm marka ve model arabaların servis, tamir ve yedek parçalarını temin etme alanlarında halkımıza hizmet vermektedir. Çok kısa zamanda Gazimağusa?da sektörün önde gelenlerinden olmayı başaran Gürakar Otomotiv, KKTC genelinde de verdiği 7/24 kurtarıcı hizmeti ile bir ilke imza atmıştır. Kısa zamanda ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı, süreli verimlilik, temizlik, zamanlama ve kalite anlayışı içinde hizmet etme yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle de iç içe gelişmektedir. Gürakar Otomotiv, hizmet verdiği müşterilerini üstün teknolojiden de yararlandırmaktadır. Yüksek marka kalitesi, bilgisayarlı arıza tespiti, her türlü elektronik ölçüm?vb hizmetleride sunmaktadır. İkinci ellerde, istediğiniz yaşta ve modelde araba satın almayı düşündüğünüzde sağlam olup olmadığına, temiz kullanılıp kullanılmadığına, motorunun kullanım ömrüne güvenebilmek için Gürakar Otomotiv size danışmanlık hizmeti de vermektedir. Bunun için sizin yerinize, ikinci el otomobilleri, otomobillerin dilinden anlayan uzman kadrosuyla inceleyip size en kısa sürede geri bildirim sağlamaktadır. Gürakar Otomotiv, profesyonel kadrosu, iş disiplini ve tüm birikimleri ile dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti?ndeki değişimin öncüleri arasında yer almaktan büyük gurur duyacaktır  

Gürakar Otomotiv , sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim kanallarını kullanarak firmamızla irtibat kurmanız halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon no: 03923656016 Ayrıca sayfada bulunmakta olan açık adres ya da e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili bütün bilgilere bu sayfadan kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Web sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

İşletmemizi ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi edinmek için; açık adres ya da harita bilgilerimiz bu sayfada yer almaktadır. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ek olarak alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Firma olarak biz sektöründe tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmayı hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle çalışmaktayız.

Aldığınız ya da almayı planladığınız hizmetlerin tümü için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizler ile paylaşınız. Düşüncelerinizin bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Mükemmel ya da kaliteli hizmetlerden cazip fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen irtibat kurun.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en iyi hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı