Güneşoğlu Süt ve Gıda

Firma No
2D6B67CB07
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
3. Organize Sanayi Bölgesi Söğütlü/SAKARYA/TÜRKİYE
Telefon
0 264 6814619
Yetkili
Güneşoğlu Süt ve Gıda
Web Site
gunesoglu.com
E-Posta
info@gunesoglu.com
Görüntülenme
15717
Navigasyon
Yol Tarifi
TARİHÇE 1964 yılında Aziz Üzeyir GÜNEŞ tarafından Güneş Süt Mamulleri Koll. Şti adı altında Sakarya´da aile şirketi olarak kuruldu. Gıda sektörüne yoğurt üreticiliği ile adım atan şirket, 1972 yılından sonra ayran ve kaşar peyniri üreterek varlığını devam ettirdi. İlerleyen yıllarda üretimine sadece kaşar peyniri alanında faaliyet gösterme kararı alındı. 1995 yılında Aziz Üzeyir Bey’in vefatından sonra Güneş Süt Gıda San. Tic. Ltd Şti olarak Muzaffer GÜNEŞ’in yönetiminde yeniden yapılanma sürecine girdi. Bu hareketle birlikte şirket için değişim süreci başlamış oldu. GÜNEŞ olan marka ismi GÜNEŞOĞLU olarak değiştirildi. ´Kaliteyi, doğallığı ve Lezzeti bir arada bulabileceğiniz bir ürün‟ sloganı ile yola çıkan şirket ilk yıllarda günde 5 ton süt işleme kapasitesini, bugünlerde 120–150 tonlara çıkarmayı başarmıştır. 2003 yılında Söğütlü III. Organize sanayi bölgesinde yeni fabrika inşaatına başlamış ve 2006 yılı Nisan ayında günlük 300ton/gün kapasiteli yeni fabrikasında üretime geçmiştir. Şirketimizin hedefleri içerisinde bulunan MİLKİMUM marketler zincirinin ilki Sakarya’nın Ferizli İlçesinde değerli müşterilerimizin hizmetine açılmıştır. Yeni üretim tesisi ile ürün çeşitliği artırılmıştır. Fabrikamızda son teknolojiler kullanılarak yoğurt, ayran, beyaz peynir, kaşar peyniri, yöresel peynirler (dil, örgü, tel, çerkez, abaza), mozerella, tereyağı, lor, krema ve krem peynir GÜNEŞOĞLU kalitesi ile üretilmektedir. GÜNEŞOĞLU kalitesini ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile tescillemiştir. Şirket, bu belgelerin gerektirdiği sorumlulukların bilinciyle çalışmalarına daha titiz ve ciddiyetle devam etmektedir. GÜNEŞOĞLU Ticari, ahlaki ve vicdani kuralları üretim anlayışının değişmez ilkeleri olarak benimsemiş; gücünü bu değerleri içselleştirmiş olan dinamik yönetiminden ve her konuda önünü yarım asrı aşkın tecrübesinden alan kurumsal yapısıyla, büyümesini her geçen gün artırmaktadır. GÜNEŞOĞLU ‟unda üretim süreci, ham madde olarak gelen sütün fabrikaya girmesiyle başlamadığı gibi ürünün satışa hazır hale gelmesiyle de bitmez. GÜNEŞOĞLU geleneksel üretim politikasını, üretim öncesinin ve satış sonrasının bu sürecin içinde olduğunu kabul etmek suretiyle belirlemiştir. GÜNEŞOĞLU bu anlamda ülkemizin süt ve süt ürünleri sektörünün örnek bir kuruluşu olmak için çalışmaktadır.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak amacımız; müşterilere en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Bizimle iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa sürede çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon no: 0 264 6814619 Ayrıca web sitemizde bulunan açık adres bilgileri üzerinden veya e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Sahip olduğunuz veya almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

İşletmemizi ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres veya konum bilgimiz sayfa üzerinde yer alıyor. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Güneşoğlu Süt ve Gıda olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfadaki bilgilerimizle kuruluşumuzla iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Profesyonel veya kaliteli hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla faydalanabilmek için işletmemizle iletişime geçiniz.

Alacağınız hizmetlerle alakalı bütün bilgilere bu sayfadan kolayca erişebilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmekteyiz. Ek olarak alanında uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Firma olarak biz konusunda öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, problemlerinizi en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba sarf etmekteyiz.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı