Güneri Otomotiv

Firma No
9946D4EBEB
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
F.Çakmak Mh.Yavuz Sk.No:10 Kaynarca Pendik / İSTANBUL
Telefon
02163970027
Web Site
guneri.com.tr
E-Posta
info@guneri.com.tr
Görüntülenme
15517
Navigasyon
Yol Tarifi
,Güneri Otomotiv,Güneri Otomotiv Otomotiv,Güneri Otomotiv Tamir Bakım Servisleri,İSTANBUL,İSTANBUL Otomotiv,İSTANBUL Tamir Bakım Servisleri,PENDİK,PENDİK Otomotiv,PENDİK Tamir Bakım Servisleri,,,,guneri.com.tr,

İletişime geçtiğiniz takdirde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi ve sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak amacımız; size en kaliteli hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Alacağınız hizmetlerle alakalı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Bizler ile iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa yoldan çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Bu sayfadan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02163970027 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ve firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; açık adres veya konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Güneri Otomotiv olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla firmamızla irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Mükemmel veya kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen bizler ile irtibata geçiniz.

Sahip olduğunuz ya da alacağınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de önemlidir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Ek olarak alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Şirket olarak bizler konusunda beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı