Gündüzler Oto. Mak. Tur. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firma No
6B9C672938
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Keresteciler Sit. Uzayçağı Cad. 217. Sk. No:5 Ostim Ankara
Telefon
031238578666768
Web Site
gunduzleroto.com.tr
E-Posta
info@gunduzleroto.com.tr
Görüntülenme
13464
Navigasyon
Yol Tarifi
,Gündüzler Oto. Mak. Tur. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.,info@gunduzleroto.com.tr,gunduzleroto.com.tr,ANKARA,AKYURT,Otomotiv,Egzoz Emisyon Ölçüm İstasyonları

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; müşterilere en iyi hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Bizler ile iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en kaliteli hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Profesyonel veya güvenilir hizmetlerden hesaplı fiyatlar ile faydalanabilmek için işletmemizle iletişime geçin.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı bilgilere bu sayfadan rahatça erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza telefon, mail ve adres bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

Gündüzler Oto. Mak. Tur. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizimle iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Bilginiz olsun konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. İşletme olarak biz alanında değerli firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bu yüzden, sorunlarınızı en kısa zamanda çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla azami çaba göstermekteyiz.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Aldığınız ve almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için yorumları da inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için oldukça önemlidir.

Web sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 031238578666768 Ayrıca sayfada bulunan açık adres bilgileri üzerinden ve e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı