Gülas Makina

Firma No
9939363AEE
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Seyitömer mah. Silivrikapı caddesi No:20/26 Kocamustafapaşa / İSTANBUL
Telefon
02125858689
Yetkili
Musa GÜLAS
Web Site
gulasmakina.com
E-Posta
musagulas@gmail.com
Görüntülenme
12260
Navigasyon
Yol Tarifi
FİRMAMIZ 1961 YILINDA MUSTAFA GÜLAS TARAFINDAN KURULMUŞTUR. KURULUŞUMUZUN İLK YILLARINDA SEKTÖRDE ÇOK ÖNEMLİ BİR BOŞLUĞUN OLDUĞUNU FARKETTİK, BU BOŞLUK KUMAŞ ÜRETİM SAFHASININ EN ÖNEMLİ UNSURU OLAN ÜRETİLECEK KUMAŞIN MÜŞTERİ BEĞENİSİNE SUNULMA AŞAMASI OLDUĞU İDİ. ÇÜNKÜ BU İŞ BÜYÜK DOKUMA MAKİNALARINDA YAPILMAKTAYDI. İPLİK SARFİYATI ÇOK FAZLA, ÇOK ZAMAN ALMAKTA ve KUMAŞIN TASARIMI AŞAMASINDA MÜDAHALE ŞANSI YOK GİBİYDİ, EN AZ BİR DOKUMA MAKİNASI İŞGAL EDİLDİĞİNDEN MADDİ KAYBA?DA SEBEP OLMAKTAYDI. BUNUN İÇİN ŞU AN ÜRETİMİNİ YAPMIŞ OLDUĞUMUZ BULUŞU VE PATENTİ FİRMAMIZA AİT OLAN ARMÜRLÜ NUMUNE DOKUMA MAKİNASINI TASARLADIK. TASARIMI YAPARKENDE YUKARIDA SAYDIĞIMIZ BÜTÜN OLUMSUZ UNSURLARIDA HESABA KATTIĞIMIZ GİBİ, MAKİNAMIZDA HEM 24 ÇERÇEVE OLACAK HEMDE STANDART EV KAPILARINDAN BİLE GEÇECEKTİ . (İŞGAL ETTİĞİ ALAN SADECE 2 m2?DİR) MAKİNAMIZ ÖNCE DOKUMA KUMAŞ SEKTÖRÜ, EĞİTİM SEKTÖRÜ DAHA SONRADA İPLİK ÜRETİM SEKTÖRÜNÜN OLMAZSA OLMAZI OLMUŞTUR. (KUYUMCULUK VE DERİ DOKUMAYIDA BU SEKTÖRLERE DAHİL EDEBİLİRİZ) İMALATTA KULLANMIŞ OLDUĞUMUZ MALZEME KALİTESİ VE ÜRETİM KALİTESİNDEN ASLA TAVİZ VERMEMEMİZ BU GÜNE KADAR GÜLAS MAKİNA ® MARKASINI SAYGIN BİR KONUMA GETİRMİŞTİR. SÜREKLİ ARAYIŞ İÇİNDE OLDUK. BİR CİHAZDA OLAN SORUNU YAPAN DEĞİL KULLANICI DAHA İYİ BİLİR DÜŞÜNCESİ İLE KULLANICILARIMIZIN VE EĞİTİMCİLERİMİZİN HATTA ÖĞRENCİ ARKADAŞLARIMIZIN MAKİNAMIZ HAKKINDAKİ TAVSİYELERİNE HEP SICAK BAKTIK VE DEĞERLENDİRDİK. O YÜZDENDİRKİ DÜNYADA BİR BENZERİ OLMAYAN MAKİNAMIZ 25-30 YIL ORTALAMA BİR ÇALIŞMA ÖMRÜNE SAHİPTİR. BU DA BİZİM İÇİN EN ÖNEMLİ UNSURDUR.  

Bizler ile iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa zamanda çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02125858689 Ayrıca web sayfamızda bulunmakta olan açık adres ya da e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi ve tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; sizlere en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ek olarak konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Şirket olarak bizler alanında öncü firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bununla birlikte, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla azami çaba göstermekteyiz.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da konum bilgimiz bu sayfada yer alıyor. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Mükemmel veya güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla faydalanmak için lütfen firmamızla irtibat kurun.

Almayı planladığınız hizmetle alakalı tüm bilgilere web sitemiz üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Aldığınız ve almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için yorumları okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşteriler için önemlidir.

Gülas Makina olarak bizler hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak firmamızla irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa sürede talebinizi gerçekleştirecektir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı