Güçlü Pide Express

Firma No
AA7DD98D3F
İl
Nevşehir
İlçe
Acıgöl
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Yukarı Yukari mah.nevsehir cad.no 14, 50140 Acıgöl/Nevşehir
Telefon
0533 635 44 26
Görüntülenme
2952
Navigasyon
Yol Tarifi

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ya da almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; size en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi edinmek için; açık adres ya da konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

Mükemmel veya kaliteli hizmetlerimizden ucuz fiyatlarla yararlanmak için lütfen bizler ile iletişim kurunuz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en güvenilir hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Güçlü Pide Express olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Nevşehir Acıgöl lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak firmamızla irtibat kurmanız halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Ayrıca alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak bizler alanında öncü firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bununla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla azami çaba sarf etmekteyiz.

Almayı planladığınız hizmetle ilgili tüm bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Web sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 0533 635 44 26 Ayrıca web sitemizde bulunan açık adres bilgileri üzerinden veya e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı