Gözde Otomotiv

Firma No
C8CAF66FDA
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İkitelli Organize Sanayi Bögesi Bağcılar-Güngören San. Sit. 7. Blok No: 1-3-5-7 İKİTELLİ - BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL
Telefon
02125490821
Web Site
gozdeotomotiv.com.tr
E-Posta
info@gozdeotomotiv.com.tr
Görüntülenme
13485
Navigasyon
Yol Tarifi
Gözde Otomotiv 1996 yılında Mitsubishi hafif ticari araçlar ve ağır vasıtalar segmentinde özel servis hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. 2008 yılında HF Kanuni hafif ticari motorlu araçlar bayiliği ile yeni bir yapılanma sürecine giren firmamız 2010 yılında yedek parça, aksesuar ve servis ekipmanları konularında da ürün ve hizmet yelpazesini genişletmiş, öncelikli müşteri memnuniyetini ilke olarak kabul etmiştir. Gözde Otomotiv eğitimli ve uzman 18 personeli ile aylık ortalama 1000 araca servis verebilecek kapasitededir. Lokasyonumuz içerisinde mekanik atölyeler, yedek parça deposu, misafir kafeteryası, bekleme salonu, idari ve sosyal birimler yer almaktadır. Satıştan servis hizmetlerine kadar Mitsubishi ve HF Kanuni markalarının ticari otomotiv ihtiyaçlarına tek çatı altında çözüm getiren Gözde Otomotiv, tesislerinde üstün hizmet anlayışını müşterileri ile buluşturmaya devam etmektedir. Kuruluşundan bu güne kadar servisimizi ziyaret eden tüm müşteri dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.  

Sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olursunuz. Ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02125490821 Ayrıca web sitemizde bulunan adres ya da e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Alacağınız hizmetlerle ilgili tüm bilgilere web sitemizden hızlca erişebilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Mükemmel veya en kaliteli hizmetlerimizden ucuz fiyatlarla yararlanmak için firmamızla iletişime geçiniz.

Gözde Otomotiv olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizler ile irtibat kurmanız halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Aldığınız ve almayı istediğiniz hizmetlerin tümü için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar veya müşteriler için oldukça önemlidir.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; müşterilere en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek veya daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve konum bilgimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Şirket olarak bizler konusunda değerli firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, problemlerinizi en hızlı biçimde çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm ekiplerimizle çalışmaktayız.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi hızlıca çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı