Goldpak Temizlik

Firma No
545434B65F
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Fevzi Çakmak Mahallesi Büsan Sanayi Sitesi 10647 nci Sokak (7 nci Sokak) AR Makina No: 12
Telefon
03323450550
Web Site
goldpaktemizlik.com
E-Posta
bilgi@goldpaktemizlik.com
Görüntülenme
14836
Navigasyon
Yol Tarifi
GOLDPAK TEMİZLİK ; İş ve yaşam alanlarınızın hijyenik temizliği alanında faaliyet göstermektedir. Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Sağlığımız, yaşadığımız ortamın temizliğiyle doğru orantılıdır. Doğru yapılmayan temizlik kirliliğin daha geniş alanlara yayılmasına sebep olur. Bu da sağlığımızı tehlikeye atmak demektir. Biz; - Kalite Anlayışımızı Hizmet Sektörüne Yerleştirmeyi, - Kaliteli Hizmetimizle Sürekli Gelişmeyi, Uzman Personelimiz ile Müşteri Memnuniyeti Sağlamayı, - Yasa ve Mevzuatlara Uymayı Benimsedik ve Amaç Edindik. Konya´da müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini en üst seviyede tutarak gelişimini büyüyerek sürdürmekteyiz. İhtisaslaşmanın hizmet kalitesini artırdığı gerçeğinden yola çıkarak hizmet veren firmamız, alanında ´en iyi olmak´ ve ´en iyi kalmak´ amacıyla faaliyetini sürdürmektedir. Hizmetlerimiz kısaca; Temizlik sektöründe hizmetlerimizi kısaca Hizmet verdiğimiz sektörde Evlerin periyodik temizliği, İşyeri periyodik temizliği, Yerinde halıfleks yıkama, Yerinde Koltuk yıkama, İnşaat sonrası temizlik, Villa temizliği, Anaokulu temizliği, Okul ve dershane temizliği, Fabrika temizliği, Otel temizliği, Butik otel temizliği, Pansiyon temizliği, Dış cephe temizliği, Zemin yıkama ve cila bakımı, Hastane ve klinik temizliği, Cam silimi, Duvar silimi, Su deposu temizliği, Laboratuar temizliği, Havuz temizliği, Banka temizliği, Fuar ve stand temizliği, Restaurant ve mutfak temizliği, Çiftlik temizlikleri, yeni tamamlanan inşaatlarda korniş takılması ve akabinde kaba ve ince bina temizliği ile her türlü temizlik hizmetinden oluşmaktadır. Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır. Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyi ürünü sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Alacağınız hizmetlerle ilgili bilgilere web sitemiz üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon no: 03323450550 Ayrıca sayfamızda bulunmakta olan açık adres ya da e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Mükemmel veya en güvenilir hizmetlerden hesaplı fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

Bizimle iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa zamanda çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Bizi ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve konum bilgimiz bu sayfada sunulmaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Sahip olduğunuz ve almayı planladığınız hizmetler için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizler ile paylaşınız. Düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ayrıca alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak bizler konusunda tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla durmadan çalışmaktayız.

Goldpak Temizlik olarak hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfadaki bilgilerimizle bizler ile irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirmektedir.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; müşterilere en profesyonel hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı