Gold Mas

Firma No
F16DC94FD1
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Molla Feneri Mahallesi. Gazi Sinan Pasa Sokak. Has Ishan? No: 18/2 Nuruosmaniye - Eminönü / Istanbul
Telefon
02125226471
Web Site
goldmas.com
E-Posta
info@goldmas.com
Görüntülenme
12176
Navigasyon
Yol Tarifi
GOLDMAS, 1943 yılında SUCULAR adı altında kurulmuş ve 1997 yılında yoluna GOLDMAS adı altında devam etmiştir. GOLDMAS, başlamış olduğu günden bu yana mücevher sektöründe , yılların vermiş olduğu deneyim ve ürün kalitesi ile Türkiye´nin önde gelen firmalarından biri olmuştur. Kaliteli ve güvenilir bir marka olmak ise ilkemiz olmuştur. Altın mücevherle başladığımız yola, pırlanta mücevherlerle devam ederek, kalite ve güvenilirlikle kısa zamanda sektörde çok yol kat etti. 2010 yılında yaratmış olduğumuz AVIOR DIAMOND ile yurtiçi ve yurtdışı mücevher piyasası için hazırlamış olduğumuz yeni koleksiyonlarımız ile emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. AVIOR DIAMOND olarak ihracat yaptığımız ülkeleri, başta Avrupa olmak üzere belli başlı Balkan ülkeleri ve Orta Doğu ülkeleri oluşturmaktadır. Yenilikçi ve yaratıcı üretim ekibimiz ile müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kişiye özel dizayn tasarımlar üreterek, müşteri beklentilerini ve devamlılığı sağlamak, bunu en üst seviyeye getirmek, hedeflerimizden biri olmuştur.  

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ve harita bilgilerimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Şirket olarak bizler sektöründe değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla çalışmaktayız.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Profesyonel veya en güvenilir hizmetlerimizden uygun fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen bizimle irtibat kurun.

Sahip olduğunuz ya da almayı istediğiniz hizmetler için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için oldukça önemlidir.

Alacağınız hizmetle ilgili bilgilere sayfamız üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi ve bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; müşterilere en kaliteli hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Gold Mas , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla bizimle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Web sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02125226471 Ayrıca web sitemizde bulunan adres ya da e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı