Gold Mas

Firma No
D5E448D5BA
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Molla Feneri Mahallesi. Gazi Sinan Pasa Sokak. Has Ishan? No: 18/2 Nuruosmaniye - Eminönü / Istanbul
Telefon
02125226471
Web Site
goldmas.com
E-Posta
info@goldmas.com
Görüntülenme
14275
Navigasyon
Yol Tarifi
GOLDMAS, 1943 yılında SUCULAR adı altında kurulmuş ve 1997 yılında yoluna GOLDMAS adı altında devam etmiştir. GOLDMAS, başlamış olduğu günden bu yana mücevher sektöründe , yılların vermiş olduğu deneyim ve ürün kalitesi ile Türkiye´nin önde gelen firmalarından biri olmuştur. Kaliteli ve güvenilir bir marka olmak ise ilkemiz olmuştur. Altın mücevherle başladığımız yola, pırlanta mücevherlerle devam ederek, kalite ve güvenilirlikle kısa zamanda sektörde çok yol kat etti. 2010 yılında yaratmış olduğumuz AVIOR DIAMOND ile yurtiçi ve yurtdışı mücevher piyasası için hazırlamış olduğumuz yeni koleksiyonlarımız ile emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. AVIOR DIAMOND olarak ihracat yaptığımız ülkeleri, başta Avrupa olmak üzere belli başlı Balkan ülkeleri ve Orta Doğu ülkeleri oluşturmaktadır. Yenilikçi ve yaratıcı üretim ekibimiz ile müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kişiye özel dizayn tasarımlar üreterek, müşteri beklentilerini ve devamlılığı sağlamak, bunu en üst seviyeye getirmek, hedeflerimizden biri olmuştur.  

Gold Mas , vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizle iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı hızlıca çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmekteyiz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Firma olarak sektöründe beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa sürede çözmeyi hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba göstermekteyiz.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Mükemmel ve en güvenilir hizmetlerden uygun fiyatlarla yararlanabilmek için firmamız ile iletişim kurun.

Web sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 02125226471 Ayrıca sayfamızda bulunmakta olan açık adres ve e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; açık adres veya konum bilgimiz bu sayfada yer alıyor. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

Almayı düşündüğünüz hizmetle alakalı bilgilere sayfamız üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek, tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; size en profesyonel hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Aldığınız veya almayı düşündüğünüz hizmetler için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de önemlidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı