Gölalan Mermer

Firma No
678628AB7B
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Gölalan Mermer Marble Merkez İcadiye Mah. Yakup Şevki Cad. Fırat İş Merkezi Kat:1/2 Elazığ - Turkey
Telefon
04242384341
Web Site
golalan.com
E-Posta
golalanmermer@gmail.com
Görüntülenme
12366
Navigasyon
Yol Tarifi
İlkçağlardan beri insanoğlu, doğanın kendisine sunduğu pek çok güzellikten biri olan mermeri yaşamının bir parçası yapmıştır. Gerek kullanıldığı alanlarda ihtiyaca cevap vermesi, gerekse de estetik güzelliği ile mermer, her zaman istennen bir yapı ve dekorasyon mazemesi olagelmiştir. Biz, Gölalan Mermer olarak, Anadolu coğrafyasının bize sunduğu onlaraca mermer çeşidinden biri olan Rosso Levanto Mermerinin üretimini yapmaktayız. 1997 yılı Mayıs ayında kurulan şirketimiz, Elazığ´ın Alacakaya ilçesinde bulunan Rosso Levanto ocaklarında 12 yıldır üretime devam etmektedir. Ülkemizin doğal zenginliklerini tüm insanlığın hizmetine sunmak şirketimiz için en önde gelen gayedir. Bu amaç doğrultusunda, ocaklarımızda modern teknikler kullanılacak çıkarılan Rosso Levanto blokları İtalya, Çin, Yunanistan, Tayvan, Tayland vs. ülkelerine ihraç edilmektedir. Sahip oluduğu Rosso Levanto üretim ve ihracat kapasitesi ile sektörde ön sıralarda yer alan Mermer, Kuruluşundan bu yana sürekli olarak daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktadır. Şirketimiz Anadolunun yeraltı zenginliklerini tüm dünya insanlarının beğenisine sunmanın mutluluğunu taşımaktadır.  

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en kısa yoldan çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Almayı planladığınız hizmetle ilgili tüm bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Firmamızı ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ya da konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Profesyonel ya da güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile faydalanabilmek için firmamızla irtibat kurun.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ek olarak konusunda uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak alanında öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla çalışmaktayız.

Sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için irtibat no: 04242384341 Ayrıca sayfamızda bulunmakta olan açık adres ve e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Gölalan Mermer olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizler ile irtibat kurmanız halinde size en yakın noktadaki uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa zamanda talebinizi gerçekleştirmekte.

Aldığınız ve almayı planladığınız hizmetler için yorumları okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

İletişime geçtiğiniz takdirde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; size en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı