Göktaş Mermer

Firma No
7524B0DFF6
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Eski Sanayi Sitesi 3214 Sokak No:5 Isparta
Telefon
02462186657
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
goktasmermer.com
E-Posta
iletisim@goktasmermer.com
Görüntülenme
13053
Navigasyon
Yol Tarifi
Firmamız (Göktaş Mermer) doğal taş sektöründe 1995 yılında üçler mermer ltd. şti. ismi altında kurulmuştur. Daha sonra Göktaş Mermer unvanı ile yeni bir enerji ve sinerji ile doğal taş sektöründe aranılan ve güvenilen bir isim haline gelmiştir. Sektöründe edindiği tecrübe ve deneyimli ekibi, deneyimli ustaların eliyle küçük hacimli işlerden büyük hacimli işlere kadar (Göktaş Mermer) olarak granit ithal edip mermeri ocaklardan temin ederek evinize ve işyerinize en uygun şekilde projelendirip işleyip, zamanında montajını yapabilen, yaşam alanınıza doğallık zenginlik, estetik, katacak şekilde biçimlendiren lider firmalardandır. Aynı zamanda çalışma alanlarını ve müşteri portföylerini günden güne geliştiren firmamız Bej mermer arama ocakçılık ve pazarlama işlerini yürütmektedir. Bugüne kadar yüklendiği tüm işleri yüksek kalite ve sözleşme şartlarına uygun şekilde teslim etmiştir. - Başarımızın sırrı = müşteri memnuniyeti - Mantalitemiz=Kendini müşterinin yerine koyarak hizmet vermek.  

Bizleri ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da konum bilgilerimiz sayfa üzerinde yer alıyor. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ayrıca konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. İşletme olarak bizler sektöründe değerli firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bu yüzden, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözmeyi hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba göstermekteyiz.

Sahip olduğunuz ve almayı istediğiniz hizmetler için yorumları da inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ve müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

İletişim kurmanız halinde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; size en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Mükemmel ve en kaliteli hizmetlerden cazip fiyatlar ile yararlanmak için firmamız ile irtibat kurun.

Göktaş Mermer olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile şirketimizle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon no: 02462186657 Ayrıca sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Alacağınız hizmetlerle ilgili bütün bilgilere web sitemizden hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa sürede çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı