Gökselkaya Mermer

Firma No
63C1A3F92E
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Yeşilova Yolu Üzeri Karamanlı / Burdur
Telefon
02485312010
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
gokselkayamarble.com
E-Posta
info@gokselkayamarble.com
Görüntülenme
13053
Navigasyon
Yol Tarifi
04 ŞUBAT 1993 Tarihinde KARMERSAN MERMER A.Ş. ünvanı ile Ocak işletmecisi olarak mermer sektöründe adım atan firmamız, DETAY MERMER SANAYİ VE TİCARET AŞ 22 . 06 . 1995 yılında Antalyada Kuruldu. Burdur ili Karamanlı ilçesinde, Manca köyü sınırları içinde, Isparta Sütçüler, Burdur Yarışlı ve çeşitli bölgelerde bulunan BEJ MERMER ocakları ile sektörde yerini almıştır. Tükenebilir doğal zenginliklerimizden olan mermerin en verimli şekilde işlenebilmesi için gerekli olan son teknoloji ürünü iş makineleri ile yıllık ortalama 60.000 m3 blok üretimi yapmaktayız. Karamanlı, Manca Bölgesinde bulunan ocağımızın eteklerinde 22 Ekim 2004 Tarihinde kurulan mermer işleme tesisimiz DEMİRKAYALAR MERMER LTD. ŞTİ. olarak üretim faaliyetlerine başlamış, hemen akabinde Antalya Organize Sanayi Bölgesinde aynı isimle bir tesisimiz ve 09.12.2005 Tarihinde de Burdur ili Karamanlı ilçesinde GÖKSELKAYA MERMER LTD. ŞTİ. tesisimiz üretime başlamıştır. Karamanlı bölgesinde kurulu olan tesislerimimizin hammadde kaynağına oldukça yakın olması nedeniyle, maliyeti oldukça yükselten hammadde nakliye sıkıntısı ortadan kalkmaktadır. Dolayısıyla firmamızın rekabet gücüne olumlu katkı sağlamaktadır. İşletme tesislerimizde, Türk ve İtalyan Teknolojisi ürünü makine parkımızla 15.000 m2 kapalı, toplam 315.000 m2 alanda kurulu 3 fabrikamızda yıllık ortalama; 600.000 m2 Levha, 90.000 m2 ebatlı mermer üretimi ile iç ve dış pazarda yerini almıştır. Ülke genelinde toplu inşaatların önemli bir kısmının mermer talepleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Sektörde emin adımlarla ilerleyen firmamız önümüzdeki yıllarda ihracat kapasitesini daha da artırarak ülkemiz ekonomisine önemli ölçüde katkı sağlamayı ve Türk mermerlerinin dünya pazarındaki payını artırmada katkıda bulunmayı hedeflemektedir.  

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetle alakalı bilgilere sayfamız üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02485312010 Ayrıca sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden veya e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. İşletme olarak sektöründe beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa zamanda çözmeyi hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla üst düzey çaba göstermekteyiz.

Mükemmel ya da en güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile yararlanabilmek için firmamızla iletişime geçiniz.

Bizleri ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya konum bilgimiz bu sayfada sunulmaktadır. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

Aldığınız ve almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için yorumları inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizler ile paylaşınız. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Gökselkaya Mermer olarak biz sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile şirketimizle iletişime geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa yoldan çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı