Geyve Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Firma No
DA125912D3
İl
Sakarya
İlçe
Geyve
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Tepecikler, Mehmet Akif Sk., 54700 Geyve/Sakarya
Telefon
0553 748 78 79
Görüntülenme
2903
Navigasyon
Yol Tarifi

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmekteyiz. Ek olarak konusunda uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. İşletme olarak biz alanında beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmayı hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla azami çaba göstermekteyiz.

Almayı planladığınız hizmetle alakalı tüm bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Geyve Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Sakarya Geyve ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizimle irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirecektir.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

İşletmemizle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüm sunmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Bizleri ziyaret etmek ve firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz ve konum bilgilerimiz bu sayfada yer alıyor. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

Mükemmel veya güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen irtibata geçiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; size en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon no: 0553 748 78 79 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres ve e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Aldığınız ve almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için yorumları okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler veya müşteriler için çok önemlidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı