Gençer Alüminyum (İstanbul Mağaza)

Firma No
AF5BC0DAE9
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İMES Sanayi Sitesi C Blok 303 Sokak No:15 Ümraniye / Istanbul
Telefon
02165401910
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
gencer.com.tr
E-Posta
istanbul@gencer.com.tr
Görüntülenme
13598
Navigasyon
Yol Tarifi
Gençer Alüminyum 1988 yılında Gebze´de üretime başlamıştır. Şirketimiz, kuruluşunun ilk yıllarından itibaren, müşterilerinin taleplerine en esnek şekilde cevap verebilmek için, geniş ve uzman bir kadro ile çalışmayı tercih etmiş ve günden güne büyüyerek üretim kapasitesini arttırmıştır. Know-how ve ürün çeşitliliğini ön plana çıkararak kamu kuruluşları ve özel kuruluşlar nezdinde büyük kabul gören özgün Gençer Profil sistemlerini yaratan ve ürünlerini Endüstriyel Tasarım Tescil Belgeleri ile korumaya alan Gençer Alüminyum, yenilikçi üretim anlayışı sayesinde sektöre hızla yön veren bir kuruluş olmuştur. 17,500 m²´lik alan üzerinde 10.000 m² kapalı alandan kurulmuş olan tesisimiz Türkiye´nin alüminyum profil üretiminde sayılı tam entegre tesislerinden biridir. Biyet döküm tesisi, kalıphane ve ısıl işlem tesisi, ekstrüzyon pres, polisaj, satinaj, eloksal kaplama, elektrostatik boyama, ahşap desen kaplama ve aksesuar ünitelerinden oluşan tesisimiz 2005 yılından itibaren revizyona girmiş olup en son teknoloji makine ve ekipmanlarla gücüne güç katmıştır. İhracatını da yapmakta olduğu ekstrüzyon profilleri, başta inşaat, mimarlık, otomotiv, makina, dekorasyon, havalandırma sektörleri olmak üzere çok çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Gençer Alüminyumun stratejisi pazara düzenli olarak hep daha yeni ürünler sunmak ve eski sistemlerini yenilemek olmuştur. Gençer Alüminyum gelecekte de pazar büyütme ve ürün geliştirme stratejisine devam edecektir. Kronolojik Tarihçe 1983 Gençer Yapı´nın kurucusu Ali Rıza Gençer tarafından, küçük bir eloksal tesisine ortak olunarak şirketin temelleri atılmış oldu. 1985 Tesisin yönetimi tamamen Gençer Grubu´na geçerken adı da Gençer Yapı Sanayi A.Ş. olarak değişti. 1986 850 tonluk ekstrüzyon presi üretime başladı. 1987 1650 tonluk ekstrüzyon presi üretime başladı. 1990 Kimyasal Arıtma Tesisi kuruldu. 1993 Kalıp Isıl İşlem Tesisi kuruldu. 1994 Birhan Gençer, Genel Müdür oldu. 1995 Eloktrostatik Toz Boya Tesisi kuruldu. Biyet Döküm Tesisi kuruldu. 1998 Şirket ´Gençer Alüminyum Profil Sanayi ve Ticaret A.Ş.´ adını aldı. 1999 Yeni biyet tav fırını kullanıma alındı. 2004 Biyolojik Arıtma Tesisi kuruldu. Isı Yalıtım Bariyeri, diş açma ve sıkma makinaları revize edildi. 2005 Vakumlu Desen Kaplama Tesisi kullanıma alındı. Aksesuar imalatına başlandı 2007 Homojenize Biyet Döküm Tesisi devreye alındı. Yeni ekstrüzyon pres konveyörü devreye alındı. 2008 Hot-Top döküm sistemi devreye alındı. 2009 2600 ton ekstrüzyon presimiz ve yeni termik fırınlarımız devreye girdi. 2010 Gençer Panjur Profil kuruldu. Bugün... Günde 18 ton ekstrüzyon, 10000 m 2 eloksal, 7500 m 2 boya kapasiteli fabrikamızda revizyon çalışmaları tüm hızıyla sürmektedir.  

İşletmemiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Mükemmel ya da en güvenilir hizmetlerden cazip fiyatlarla faydalanmak için firmamız ile iletişime geçin.

Sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02165401910 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres ve e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve konum bilgimiz sayfa üzerinde yer alıyor. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Aldığınız ve almayı istediğiniz hizmetler için yorumları okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşteriler için oldukça önemlidir.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; size en profesyonel hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı tüm bilgilere web sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olmanız mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Gençer Alüminyum (İstanbul Mağaza) olarak hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak bizler ile irtibat kurmanız halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı olacak şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Şirket olarak biz alanında beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, problemlerinizi en hızlı şekilde çözmeyi hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı