GÇS Metal

Firma No
D9E3214C9D
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Pınar Mah. 22. Sok. No:32 Asma Kat SEYHAN /ADANA, Seyhan, Adana
Telefon
03222618181
Yetkili
ALİ SUNAR (Bilgi İşlem)
Web Site
gcsmetal.com.tr
E-Posta
bilgiislem@gcsmetal.com.tr
Görüntülenme
12794
Navigasyon
Yol Tarifi
GÇS Metal A.Ş 2001 yılında K.Maraş da kurulmuş olup; K. Maraş ve etrafındaki sanayi kentleri olan Ş.Urfa, Malatya gibi illerimizdeki sanayi binalarının çatı ve cephe uygulamalarıyla servis vermeye başlamıştır. 2001-2004 yılları arasında GÇS METAL hızlı bir yükselme ivmesi göstermiş olup; lokal bir çatı ve cephe şirketi olmaktan çıkıp; İzotürk estetiğiyle, sandviç panelinizin bilinmeyen yönlerini keşfedin.İhtiyaçlarınıza ve amaçlarınıza uygun şekillendirelim. GÇS Metal hızlı bir yükseliş göstermesi, Şirket Yönetim Kurulumuzun uzun yıllar bu sektörde hizmet etmiş olmaları, bilgi becerileri ve tecrübeleriyle GÇS METAL hızlı bir ivme ile yükselmiş ve yükselmeye devam etmektedir. GÇS METAL A.Ş 2001-2004 Yılları Arasında Çatı Cephe Kaplama satışı yaparak Türk Sanayicilerine hizmet verirken; bayiliğini yaptığı firmaların yıllık üretimlerinin çok önemli bir payını satmaları neticesinde GÇSMETAL A.Ş Üretim kararı vermiş ve MERSİN ?TARSUS Organize Sanayi bölgesinde 6.000 m2 açık alan 2.000 m2 kapalı alanda EPS dolgulu sandviç panel ve 2 adet Trapez levha makineleriyle üretim sürecini başlatmıştır. GÇSMETAL A.Ş kurucuları sektör içerisindeki deneyim ve sektörde bilgi ve birikimleri göz önüne alarak EPS dolgulu sandviç panel üretimine başlamakla birlikte planlı bir şekilde CAM yünü TAŞ yünü ve Poliüretan dolgulu sandviç panel üretimini kendilerine hedef koymuşlardır. GÇS METAL A.Ş 2004 Yılında EPS dolgulu sandviç panel üretimine başlamış ve Türkiye deki EPS dolgulu sandviç panel pazarının %50 sine Sahip olmuştur. Üretime başlar başlamaz yüksek bir Pay almanın asıl nedeni seçmiş olduğu profilin 95 cm eninde 5 hadveli sandviç panel olması Türk sanayicilerinin büyük bir beğeni ve tercih sebebi olmuş olmalarıdır. GÇS METAL A.Ş 2007 yılında Cam yünü ve Taş yünü dolgulu panel üretim kararını vermiş, 2008 yılında cam ve taş yünü dolgulu sandviç panel üretimini başlatmıştır. 2009 yılının başlarından itibaren ise Poliüretan dolgulu sandviç panel üretimini başlatarak hedef çıtasını yükseltmiştir. Üç adet Sandviç panel üretim hattı ile günlük 25.000 M2 Sandviç Panel Üretim kapasitesini yakalayan firma aynı anda CAM YÜNÜ, EPS, TAŞYÜNÜ, POLİÜRETAN DOLGULU Sandviç Panel üretimi yapan ve ihracatta komşu ülkelerin hemen hepsine en fazla ihracat yapan lider firmalardan birisidir. İZOTÜRK tescilli markası ile ülkemizin Ortadoğu da en büyük Sandviç panel üretim tesisi olmuştur  

Firmamızla iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa yoldan çözüm sunmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Alacağınız hizmetle alakalı tüm bilgilere web sitemizden hızlıca ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Web sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon no: 03222618181 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ve e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; müşterilere en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Mükemmel veya güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile yararlanmak için lütfen firmamızla irtibat kurunuz.

Aldığınız ve almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizler ile paylaşınız. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşteriler için önemlidir.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

İşletmemizi ziyaret etmek veya daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya harita bilgilerimiz bu sayfada yer alıyor. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

GÇS Metal olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizi kullanarak şirketimizle iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Ek olarak konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Firma olarak sektöründe beğenilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa zamanda çözmeyi hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmaktayız.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı