Gaziantep günlük kiralık ev daire evler 0536 506 61 57 Gaziantep günlük kiralık 0536 506 61 57 Gaziantep Şahinbey

Firma No
4AB94F60D3
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Gaziantep Üniversite karşısı Şahinbey / Gaziantep Şahinbey Gaziantep
Telefon
05337034858
Yetkili
Firma Rehberi
Görüntülenme
12413
Navigasyon
Yol Tarifi
TEL: 0536 506 61 57   GAZİANTEP SAATLİK GÜNLÜK AYLIK KİRALIK EV DAİRE EVLER DAİRELER 3 SAAT: 50 TL - GÜNLÜK: 100 TL 7 / 24 SAAT ARAYABİLİRSİNİZ Web: www.antepkiralik.com   Gaziantep Günlük Kiralık ev, daire, evler, daireler olarak sizin için dairelerimizi rahat ve konforlu bir şekilde dizayn ederek, kendinizi evinizde gibi hissetmenizi, konaklamalarınızı sorunsuz bir şekilde geçirmenizi istiyoruz. Gaziantep dışında kalan iş ya da başka bir sebeple, kısa süre için Gaziantep’e seyahat eden kişilere evlerindeki rahatlığı temin eden, kiralık daireler, kiralık apartlar ile misafirlerimize ev konforunu yaşatıp, kendi evlerini aratmayacak şekilde (beyaz eşyalar ve diğer gerekli tüm standart ihtiyaçlar ile) düzenlenmiş,diğer konaklama alternatifleri içerisinde en hesaplı, dünyanın bir çok ülkesinde uygulanan günlük kiralık ev hizmetini sunuyoruz.   05337034858

Bu sayfa üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Daha detaylı bilgilenmek için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 05337034858 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Şirket olarak bizler sektöründe değerli firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bu yüzden, problemlerinizi hızlıca çözmeyi hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Gaziantep günlük kiralık ev daire evler 0536 506 61 57 Gaziantep günlük kiralık 0536 506 61 57 Gaziantep Şahinbey olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak bizler ile irtibat kurmanız halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Mükemmel ya da kaliteli hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen firmamız ile irtibata geçin.

Sahip olduğunuz veya alacağınız hizmetler için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; size en profesyonel hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Almayı düşündüğünüz hizmetle alakalı bütün bilgilere sayfamız üzerinden erişebilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Bizler ile iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa yoldan çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Bizleri ziyaret etmek ya da daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ve konum bilgimiz sayfa üzerinde yer alıyor. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı