Gazi Kalibrasyon Egitim Danışmanlık

Firma No
EA28CC28AE
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TEKNOPARK 4 A BLOK NO: Z-13 ŞAHİNBEY/GAZİANTEP
Telefon
03423602474
Yetkili
Zafer ALICI (Genel Müdür)
Web Site
gazikalibrasyon.com
E-Posta
info@gazikalibrasyon.com
Görüntülenme
14606
Navigasyon
Yol Tarifi
Gaziantep in sağlam yapılı, gelişen ve büyüyen deneyimli uzman yapısına sahip olan firmamız resmi olarak 2012 Mayıs tarihinde kurulmuş olup, tecrübe olarak 2000 li yıllardan bu yana deneyimli teknik personeli ve ekipmanlarıyla yurt içinde bir çok marka oluş firmaya TS EN ISO 17025 standardına uygun hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir. Gazi Kalibrasyon Laboratuvarı; Gaziantep Üniversitesi Teknopark yerleşkesinde faaliyet göstermekte birlikte, deneyimli personelle kaliteyi daima ön planda tutarak hizmet etmeyi, kalibrasyon hizmetinin en küçük işletmelere kadar ulaşmasını temin etmeyi, bunun yanında endüstriyel ve medikal alanda firmalara bakım/onarım desteği de vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Gazi Kalibrasyon kuruluşu itibarı ile Malzeme Test Makineleri(Kuvvet) Kalibrasyonu, Beton Test Pres Makineleri(Kuvvet) Kalibrasyonu, Terazi, Sıcaklık, Basınç, Boyutsal ve Medikal kalibrasyonlar ananında hizmet vermektedir. Daha kapsamlı bir şekilde hizmet verebilmek için teknik alt yapı, uzman personel istihdamı ve uzman personel eğitimleriyle çalışmalarına hızlı bir şekilde devam etmektedir. Gazi Kalibrasyon başta endüstriyel ve biyomedikal sektörlerde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlara kalibrasyon, danışmalık, eğitim hizmetleri ile cihaz ve sarf malzeme satış hizmetleri vererek bölgesel ve ülke bazında üretim ve hizmet kalitesinin artırılmasına katkıda bulunmak için deneyimli uzman personeli ile sürekli çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin güven ve istekleri doğrultusunda, dünya kriterlerinde bir laboratuvar olma yolunda çalışmalarımız tüm hızıyla sürmektedir.  

Düğündüğünüz hizmetlerle ilgili bütün bilgilere sayfamız üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon no: 03423602474 Ayrıca sayfada bulunan açık adres bilgileri üzerinden veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; müşterilere en kaliteli hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Şirket olarak biz konusunda beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, problemlerinizi en hızlı biçimde çözmeyi hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm ekiplerimizle durmadan çalışmaktayız.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ya da alacağınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek veya daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ve konum bilgilerimiz bu sayfada sunulmaktadır. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Gazi Kalibrasyon Egitim Danışmanlık , vermiş olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle bizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı olacak şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Mükemmel ya da güvenilir hizmetlerden hesaplı fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen firmamızla irtibata geçiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı