Formal Alüminyum Sanayi (Kayseri - Mağaza)

Firma No
C599B6FF0C
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
ESKİ SANAYİ BÖLGESİ 4. CAD. NO:85/EKAYSERİ
Telefon
03523201560
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
formal.com.tr
E-Posta
magaza@formal.com.tr
Görüntülenme
14075
Navigasyon
Yol Tarifi
Formal Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş. 30 yıllık alüminyum profil üretim tecrübesiyle 2003 yılında Kayseri Organize Sanayi?nde faaliyetlerine başlamıştır. Artan müşteri taleplerine daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için yatırımlarına sürekli yenilerini ekleyen Formal, yıllık 11.520 Ton alüminyum profil üretim hacmi kazanmıştır. Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş olan FORMAL, müşteri talep ve ihtiyaçları doğrultusunda, deneyimli teknik kadrosuyla, tasarım ve ürün geliştirme çalışmalarını gerçekleştirerek, kendi bünyesinde mevcut olan kalıphane ünitesinde özel profil kalıpları yapmaktadır. Standart ebatlarda profiller sunmanın yanı sıra, özellikle sanayici müşterilerinin talep ve toleransları doğrultusunda, ürün şekillendirme proseslerini gerçekleştirerek (CNC Ortamında) mamül ve yarı mamül ürünler de sunar. Ayrıca standart ve işlenmiş profillerin yüzeyleri için, kendi bünyesinde mevcut olan yıllık 7500 ton kapasiteli Eloksal tesisi ve yıllık 3000 ton kapasiteli Elektrostatik Toz Boya tesislerinde yüzey çözümleri de üretir. Polisaj, satinaj ve kumlama üniteleri ile alüminyum yüzeyde çeşitliliği yakalayan FORMAL, seri üretimde de doğrama, sürme ve cephe profilleri ile hizmet vermektedir. Tüm bu özellikleri ile FORMAL ALÜMİNYUM çözüm ortağınız olmaya hazır.  

Profesyonel ve güvenilir hizmetlerden uygun fiyatlarla yararlanmak için işletmemiz ile irtibat kurunuz.

Bizler ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en kısa yoldan çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Bizleri ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya harita bilgilerimiz bu sayfada sunulmaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; size en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon no: 03523201560 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres veya e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Formal Alüminyum Sanayi (Kayseri - Mağaza) olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile firmamızla irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Düğündüğünüz hizmetlerle ilgili bilgilere bu sayfadan kolayca ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Sahip olduğunuz ya da almayı planladığınız hizmetler için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşteriler için önemlidir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ek olarak alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. İşletme olarak biz konusunda değerli firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bu yüzden, problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştırmayı hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte azami çaba göstermekteyiz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı