Fonmersan Mermer

Firma No
C9C9C1C38C
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Sanayi Mah. Keresteciler Sit. No:8 Bucak / BURDUR
Telefon
02483256016
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
fonmersan.com
E-Posta
info@fonmersan.com
Görüntülenme
12896
Navigasyon
Yol Tarifi
Fonmersan Antik Mermer,1993 yılında Bucak-Burdur´da kuruldu. Fonmersan Dünya antik mermer sektöründe,bilgisi ve modern üretim teknikleri ile kısa sürede büyük bir başarı göstererek yer edindi. Bugün Fonmersan,mozaik ve antik mermer üretiminde Türkiye´nin en büyük firması.Fonmersan,traverten ve mermerleri son teknoloji ile işleyerek farklı ebatlarda şekillendirmektedir.Aylık üretim kapasitemiz olan 80.000 m2 traverten,mermer ve 16.000 m2 mozaiği 400 personelimizle üretip,tamamına yakınını tüm dünyaya ihraç etmekteyiz. Fonmersan´ın modern fabrikası 8,000 m2 kapalı olmak üzere 30.000 m2´lik bir alan üzerinde kuruludur ve tüm üretimini uluslar arası standartlar çerçevesinde yapmaktadır. Vizyonumuz kalite ve müşteri memnuniyeti, misyonumuz ise tüm pazara erişmektir.teknik bilgiler ´´Doğa tüm güzelliğini insanlara sundu ve biz onu sizler için dekore ettik´´ Bizde istediğiniz her şeyi bulacaksınız.  

Sayfamızdan verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02483256016 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ve e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Bizi ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz veya konum bilgimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza telefon, mail ve adres bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Aldığınız veya almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizler ile paylaşınız. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Fonmersan Mermer olarak biz vermiş olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizi kullanarak kuruluşumuzla iletişime geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ek olarak alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Firma olarak alanında öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa sürede çözmeyi hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte azami çaba göstermekteyiz.

Profesyonel ve güvenilir hizmetlerden ucuz fiyatlar ile yararlanmak için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı hızlıca çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetle ilgili bütün bilgilere web sitemiz üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; size en iyi hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı