Fokus Plastik ve Ambalaj

Firma No
D5A9943486
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Telefon
05414341907
Yetkili
İskender Rahmi ÖNENÇ
Web Site
fokusplastik.com
E-Posta
fokus@fokusplastik.com
Görüntülenme
12642
2007 yılında faaliyet göstermeye başlayan FOKUS PLASTİK, iki genç girişimci tarafından kurulmuştur. FOKUS PLASTİK, ilk olarak tekstil sektörüne poşet imalatı yapmaya başlamıştır. Daha sonrasında, tekstil sektöründen farklı olarak gıda ve bijuteri alanlarında da küçük ebatlı poşet,baskılı ve baskısız poşet,Naylon,Jelatin gibi ürünlerde hizmet vermeye de başlayarak plastik sektörüne yön veren firmalardan biri haline gelmiştir. Türkiye’de tekstil sektöründe birçok kurumsal firmaya hizmet veren FOKUS PLASTİK, daha sonrasında yurtdışı firmalarla çalışmaya başlamıştır. FOKUS PLASTİK, sektöründeki başarısını, profesyonel ekibine, yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışına, çözümsel yaklaşımına, çevre dostu çalışmalarına ve güvenilir bir profil oluşturmasına borçludur. Tüm bunlara bağlı olarak ortaya çıkan müşteri memnuniyetini daima en üst seviyede tutmaktadırlar. Liderliği hedefleyen FOKUS PLASTİK, sunduğu kusursuz hizmetlerle ve kazandığı başarılar sayesinde gün geçtikçe hep bir adım önde olmaya başlamış ve hizmet anlayışındaki farkı ortaya koymuştur.  

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Firma olarak sektöründe değerli firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi hızlıca çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla çalışmaktayız.

Almayı planladığınız hizmetle ilgili bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz veya almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için yorumları da okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Profesyonel ve güvenilir hizmetlerden hesaplı fiyatlarla yararlanmak için lütfen firmamızla irtibata geçiniz.

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en kısa zamanda çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Fokus Plastik ve Ambalaj olarak biz vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek veya daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da konum bilgimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; müşterilere en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 05414341907 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres veya e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı