FOGA Mühendislik Tasarım ve Danışmanlık

Firma No
76457E81C1
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Akçaburgaz Mah. 153. Sokak No:7/1 Esenyurt - İstanbul - TÜRKİYE
Telefon
02126719910
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
foga-tr.com
E-Posta
info@foga-tr.com
Görüntülenme
12692
Navigasyon
Yol Tarifi
Foga Mühendislik Erkan ve Serkan Beyazay tarafından İstanbul Kıraç´ta kurulmuştur.Plastik enjeksiyon kalıpçılığındaki 29 yıllık tecrübemizi konusunda uzman olan kadromuz ile beraber 1.000 m² üzerine kurulu yeni işletmemizde yürütmekteyiz. Plastik enjeksiyon kalıpçılığında verimliliği arttırmaya yönelik bilgi birikimimizi yaptığımız yatırımlarla sürekli desteklemekteyiz. Firmamız Otomotiv Beyaz Eşya Elektrik ve Elektronik sektöründe geçtiğimiz yıllar içerisinde bir çok projede gerek ana sanayii gerekse yan sanayii ile birlikte çalışmıştır. 25 kişilik kadrosuyla beraber yıllık 250 ton çelik işleme kapasitesine sahip olan firmamız ağırlığı 10 ton´a kadar olan kalıpları yapabilmektedir. Ve hayalden hedefe her etapta satış endeksli değil verilen hizmet kalitesinin sürekliliği ile sektörde daha ileri gitmek ilkesindeyiz  

İletişim kurmanız halinde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Bu sayfa üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02126719910 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres ya da e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Alacağınız hizmetle alakalı tüm bilgilere bu sayfadan kolayca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmekteyiz. Belirtmek isteriz ki konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. İşletme olarak biz konusunda öncü firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bu yüzden, problemlerinizi en hızlı biçimde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ya da firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz veya konum bilgimiz bu sayfada sunulmaktadır. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

Profesyonel veya en kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlarla faydalanmak için lütfen irtibat kurun.

Sahip olduğunuz ve almayı istediğiniz hizmetler için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşteriler için çok önemlidir.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

FOGA Mühendislik Tasarım ve Danışmanlık olarak biz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle firmamızla irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı